“Олена весь час плаче”: Зеленський розкрив правду про сімейне життя. “Не живе...

“Олена весь час плаче”: Зеленський розкрив правду про сімейне життя. “Не живе вдома”

Загрузка...

Президент України Володимир Зеленський поскаржився, що йому теж важко через карантин

Про це він розповів під час відеозвернення до українців.

“Я знаю, як ви втомилися і як вам непросто постійно сидіти вдома. Так, ми всі начебто стали героями фільму” День Бабака “. Одні і ті ж люди навколо. Один і той же розпорядок дня. Щодня: однакові розмови, однакові новини і телепередачі. З ранку і до ночі “, – сказав Зеленський.

Він додав, що чудово розуміє всю тяжкість становища українців на карантині, оскільки сам опинився в такій же ситуації. При цьому він практично не живе вдома.

“Я вас розумію, бо і сам в такій ситуації. Сьогодні будівля на Банковій, фактично стало нашим будинком, тому що ми працюємо майже цілодобово. І єдина зміна картинки для мене – це порожні вулиці рано вранці і порожні вулиці пізно вночі. Однакові. Сім днів в тиждень “, – пояснив президент.

Відзначимо, недавно перша леді налякала українців своїм замордованим виглядом. Вона записала відеозвернення, в якому говорила про онлайн освіту, проте увагу привернув її зовнішній вигляд.

При цьому багато українців звернули увагу на те, що обличчя Олени Зеленської набрякло, наче після тривалого плачу. Якщо зазвичай вона виглядає молодо і свіжо, то тепер помітно постаріла, і виглядає засмученою.

“Бідна … видно, що Олена весь час плаче”.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO