Заступник керівника “Центру управлінн я промисловістю” АТ “Укрзалізниця” Валерій Сидоренко, який фактично...

Заступник керівника “Центру управлінн я промисловістю” АТ “Укрзалізниця” Валерій Сидоренко, який фактично знищив казенне підприємство «Кіровгеологія» продовжує злочини й на теперішній посаді

Сидоренко Валерій Павлович
Загрузка...

Добре відомо, що Акціонерне товариство «Укрзалізниця» де-факто є державним підприємством-монополістом у сфері залізничних перевезень. Відповідно, дана структура володіє можливістю оперувати колосальними фінансовими операціями, а це як всі розуміють є величезним магнітом для притягування не чистих на руку посадовців.

Саме про одного із таких ми сьогодні й розповімо, і це – Сидоренко Валерій Павлович, Заступник керівника філії “Центру управління промисловістю” АТ “Укрзалізниця”. Провівши журналістське розслідування ми зробили висновок, що цей «індивід» вже довгий час незаконно збагачується за кошти держави. Та всьому завжди має бути логічне завершення, в його випадку – покарання згідно чинного Законодавства.

Для того, щоб зрозуміти масштаби його злочинних схем ми повернемось у недалеке минуле, а саме лютий 2018 – червень 2019 років, час коли Валерій Сидоренко був виконуючим обов’язки генерального директора Казенного підприємства «Кіровгеологія». До речі, забігаючи наперед – це підприємство він практично зруйнував і мало не довів до банкрутства. І напевне саме за ці «заслуги» його призвичили на теперішню посаду. До його приходу дане  підприємство працювало на трьох кар’єрах декоративного каменю, мало на балансі базу відпочинку «Таврія» в Херсонській області, працювало прибутково, своєчасно сплачувались податки і заробітна платня. Всі напрямки діяльності були рентабельні.

Та з появою Сидоренка все різко змінилось у протилежну сторону. «Кіровгеологія» у своїй діяльності по розробці каменю часто використовувало підрядників, які й стали першою його жертвою. Так, по своєму «причаленні» на «трон» він першим чином розірвав контракти із підрядниками на Межирічському і Миківському родовищах декоративного каменю, в наслідок чого дане підприємство втратило великі фінансові надходження. Дальше через його умисне халатне відношення до обов’язків – судовим рішенням «Кіровгеологію» було позбавлено  спеціального дозволу на користування надрами Межирічського родовища.

Та це лише був початок, адже вже за певний час базу відпочинку «Таврія» на 10 років було передано в оренду ТОВ «Центрум про». До речі, казенне підприємство використовувало цю базу для оздоровлення своїх працівників, а від здачі в оренду отримувало ще й непоганий прибуток. Та найбільшим цинізмом є те, що ТОВ «Центрум про» прямо пов’язане із Сидоренком, тобто він його з державних рук відправив прямо у свої. Наразі  база відпочинку «Таврія» вкрай занедбана і непридатна до використання, а по завершенню оренди там й взагалі не буде що повертати у державну власність.

Ще одним кроком що зробив цей «герой» було ліквідування тендерного комітету, як наслідок всі закупівлі матеріалів та послуг здійснювались із порушенням Закону України «Про публічні закупівлі». До того ж з’явилися фірми-контрагенти, які поставляли товари низької якості за цінами вищими ринкових. Також штучно встановлювались занижені ціни на продукцію для приближеного до нього ТОВ «Моногран», яке згодом за вищою ціною реалізовувало її клієнтам  «Кіровгеологія». Все просто: Валерій Сидоренко проводив торгівлю через свою же прокладку, і все тим же клієнтам державного підприємства. Ще запам’ятався на цій посаді Сидоренко тим, що методом масового скорочення пробував посягнути на знищення трудового ресурсу, але це йому, на щастя не вдалось. Також під його «чітким» керівництвом було розібрано дільницю в с. Кам’янка Черкаської області – вся матеріальна база пішла у метал. Аналогічні діяння відбулись і на майновому комплексі м. Коростишів Житомирської області.

Ну як, справився Валерій Сидоренко на посаді в.о директора Казенного підприємства «Кіровгеологія»?! – напевне тут коментарі вже не потрібні!

Час перейти до його «величних досягнень» вже на посаді Заступника керівника “Центру управління промисловістю” АТ “Укрзалізниця”, де він встиг також «відзначиться». Так, наш «герой» без відповідного договору здійснив незаконну витрату коштів філії «ЦУП» на суму більшу 14 тис. доларів США. В реєстрі №1271 від 25.06.2019 року зареєстрована довіреність, декілька пунктів якої Сидоренко порушив шляхом дроблення платежів (16 рахунків) по ремонту автомобіля Форд Мондео (АА5909ЕБ). За період з 08.07.2019 по 04.09.2019 року згідно свого схематозу  сплатив ТОВ «Тандем Автосервіс» 11351 доларів. Згодом ця оборудка повторилась ще декілька разів. В цей же час він також по своєму плану провів ремонт автомобіля Шкода Суперб (АА4136СТ) – сума оборудки у 6 платежів становила 3071доларів.

Як бачимо: Валерій Сидоренко – схемщик ще той. Ці факти не єдині, що вчинені ним на новому місці роботи. В наступній публікації опишемо обов’язково й решта його злодіянь, наразі інформація провіряється і готовиться до друку. Хоча, чесно говорячи і вище описане явно тягне на не малий строк ув’язнення.

Та як всі розуміють, в такого діяча повинна бути, так-звана, «криша» – вона в нього є. За нашими даними цією людиною є такий собі пан Юрій Терников. До речі, досить популярна особистість, яку пов’язували із фінансуванням «ЛНР». Про цю людину справді ходять «легенди» і в одній статті явно все не описати. Тому пропонуємо краще ознайомивсь із ним на сайті наших колег  із «Антикору»

Юрій Терников

Звертаємось до в.о. Директора Державного бюро розслідувань пана Соколова Олександра Володимировича і до Генерального прокурора України Венедіктової Ірини Валентинівни:

«Просимо Вас, на основі нашого журналістського розслідування відкрити провадження за наведеними фактами злочинів Сидоренка Валерія Павловича. Адже, дана особа вже довгий час вчиняє протиправні дії, що наносять велику шкоду Україні, а саме АТ “Укрзалізниця”. Надіємось, що звернення буде розглянуто, і пан Сидоренко відповідно – понесе покарання згідно чинного Законодавства України».  

Ну що ж, сьогодні ви мали можливість ознайомитись тільки із першої частинною нашого розслідування незаконної діяльності Валерія Сидоренка, тому вже скоро чекайте наступний матеріал… Далі буде!!!


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO