Вінницька влада надала недостовірну інформацію ветерану АТО про земельні ділянки

Вінницька влада надала недостовірну інформацію ветерану АТО про земельні ділянки

Загрузка...

Постановою Верховного суду України від 07 лютого 2020 року по справі №127/13810/17 адміністративне провадження №К/9901/18124/18 суд постановив визнати протиправними дії Виконкому Вінницької міської ради по наданню недостовірної інформації ветерану АТО і надати таку інформацію в повному обсязі.

Тобто, Верховний суд України визнав, що у Вінницькій міській раді приховували інформацію про земельні ділянки, що можуть бути приватизовані ветераном АТО. У своїй відмові чиновники Виконкому Вінницької міської ради “вигадали” відсутність інформації про вільні земельні ділянки, хоча за інформацією, наданою до Верховного Суду на 2016 рік у розпорядженні Виконкому було 483,6969 га земельних ділянок, не наданих у власність або постійне користування.

Тепер усі вінницькі ветерани АТО, що отримали відмови-відписки від Виконкому Вінницької міської ради про відсутність земельних ділянок для приватизації на законних умовах, можуть повторно звернутися до чиновників з проханням повторного розгляду.

У випадку повторної відмови — радимо звертатися до суду. Маючи прецедент, зафіксований Верховним судом України, позиції “брехні” вінницьких чиновників виглядають слабо.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO