Одягнувши «плащ» націоналізму педофіл Олекса Юрченко бере закази по знищенню людей

Одягнувши «плащ» націоналізму педофіл Олекса Юрченко бере закази по знищенню людей

Олексій Васильович Юрченко
Загрузка...

Наша держава завжди славилась видатними постатями, народними героями, активістами, і це аж ніяк не дивина, адже українці – сильна і волелюбна нація. А за крайнє десятиліття, здебільшого через гіркі і трагічні для нас події на Сході країни, кількість борців за національні ідеї значущо виросла. Ми можемо пишатись нашим народом, адже таких вірних і непоборних, сильних духом і тілом героїв, активістів, волонтерів не знайти в цілому світі. Та нажаль, серед народу є і частка спекулянтів, що паразитують на крові і славі наших патріотів. І одним із таких є, нажаль, керівник  ГО “СПІЛКА ЗАХИСТУ ПРАВ УЧАСНИКІВ АТО” Юрченко Олексій Васильович. Звісно, маючи честь спілкуватись із героями є найпростішим способом вдягти на себе незаслужену мантію борця за національні ідеї України, що являється таким зручним оберегом у його брудних і злочинних діяннях.

Олексій Юрченко або як більше любить себе величати Олекса – дуже цікава постать, що за допомогою показових псевдо відстоювань національних ідей ховає реальну істину, і це аж ніяк не патріотизм. Насправді, ним управляє банальна ідея наживи, розширення своїх бізнес проектів і на заказ за гроші знищення інших людей. Крім того, Олексу неодноразово підозрювали у педофілії. Та гроші, впливові друзі, участь у громадських організаціях, а ще близька людина Юрченко Юлія Василівна у судовій системі України наразі дають можливість уникати заслуженого суворого покарання. До речі із Юлією Василівною в них ціла низка спільного бізнесу, який вони активно розвивають. Давно не секрет, що для швидкого успіху у бізнесі потрібна своєрідна «криша», так от: Юлія її забезпечує через зв’язки у судовій системі, а Олексій присмоктавшись до Громадських організацій. І як всі розуміють, педофіли це люди із нездоровою психікою, адже бажають отримувати задоволення антигуманними діями, а тому пан Юрченко часто насолоджуючись займається знищенням людей. Так, він часто збирає довірливих йому людей і використовує їх у проплачених мітингах чи акціях по віджиманню бізнесу, нерухомості, тощо. Також він є частим відвідувачем Вікіпедії, де днями і ночами заради кайфу і, звісно, грошенят – виправляє або додає у біографії людей чорнуху, брехню і маразм. Якщо в загальному, то йому подобається ковирятись у лайні і придумувати його, як у прямому так і в переносному значеннях цих слів.

Олексій Юрченко є керівником:

  • ГО “СПІЛКА ЗАХИСТУ ПРАВ УЧАСНИКІВ АТО”,
  • ХРИСТИЯНСЬКОЇ  РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ЮРА ЗМІЄБОРЦЯ У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА;
  • Входить до  ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ “РЕФОРМИ І ПОРЯДОК”.

До цього всього слід ще додати, що у далекому 2007 році Юрченко Олексій  Васильович, 1979  року   народження,  будучи членом Громадянської партії   “ПОРА” балотувався у народні депутати на позачергових Парламентських виборах. Але провалився із тріском як і його партія. До речі реєстрація партії була проведена із фальсифікацією підписів, і якщо узагальнити то в реальності: довкола цієї партії як і її учасників було багато мутних справ, а тому її існування було приречене.

Щодо бізнесу, то як ми вже зазначали, на нього разом із Юрченко Юлією Василівною зареєстровано ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО “ПРАВДИЧ” , що знаходиться за їх спільною адресою Київська обл., Броварський район, село Літки, ВУЛИЦЯ ХАРЧЕНКА, будинок 3А.  Також їм обом належить  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СИМБІОЗ СІСТЕМС”, що проводить діяльність у сфері інформатизації і зареєстрована за адресою  м.Київ, Святошинський район, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 12, корпус 1. Ще однією спільною діючою фірмою є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЦЕЗАРКОМ”, що реєстроване за адресою м.Київ, Голосіївський район, ВУЛ. ГОРЬКОГО, будинок 39, квартира 23. Крім цих на них і родичів зареєстровано ще цілий ряд підприємств. Все начебто нормально і в Україні не заборонено вести масову підприємницьку діяльність, та ці фірми часто виступають серед лідерів за скандалами та одуреними, банально і жорстоко «кидаловами» людей. Та все через вищезгадані зв’язки вдається наразі загладжувати, і звісно, не на користь простих людей. Він обрав прекрасну нішу за її допомогою прикривається націоналістичними поглядами і також хорошого бізнес партнера, а це робить його наразі невразливим для правоохоронних органів. Але головною вигодою від цього всього, звісно і нажаль, є його безнаказаність за знущання над жертвами:  як від педофіла, так і від інформаційного інтернет-маніяка. За своє життя під прикриттям борця за державу – він боровся лише за знищення людських доль, а особливо його «боротьба» проявилась і кількості скалічених дитячих душ. Та, надіємось і впевнені, що найближчим часом він не тільки потрапить у реєстр педофілів, а ще й жорстко буде наказаний за скоєні ним знущання…

Олексій (Олекса) Васильович Юрченко – це ганебний приклад «омели», паразита, що на славі наших героїв втілює у життя свої криваві маніакальні діяння. Він уособлення «хвороби», яку треба викорінити з нашого народу. Цей «безхребетний» псевдо-націоналіст немає нічого святого за душею, а точніше душі то в нього немає. Адже, тільки бездушна і потворна людина буде знущатись над своїм же народом у скрутний час війни, тільки такий як він сприймає дітей для хворої похоті, такий як він… Такий як він… Такий – порочить честь наших павших у війні побратимів, він не вартий навіть дихати цим повітрям що вони, і ходити по нашій святій українській землі. Та, справедливість є на світі і впевнені, що вже ближнім часом вона «нагородить» цього псевдо патріота-педофіла згідно його «заслуг» і він опиниться там де й має бути – за гратами… Ізольований від дітей, і від нашої героїчної когорти героїв…

Далі буде…


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO