Інцидент з комбатом у “Десні” шокував українців (Відео 18+)

Інцидент з комбатом у “Десні” шокував українців (Відео 18+)

Загрузка...

У ЗСУ спалахнув новий скандал після того, як у мережу потрапило відео справжнього погрому в казармі у навчальному центрі “Десна” в Чернігівській області.

На кадрах видно, як камандир батальйону нецензурно лається на резервістів та розкидає посуд по коридору. Ролик опубліковано на YouTube-каналі InfoResist 8 березня, але вказується, що він був знятий 5 березня, повідомляє РБК-Україна.

Автори відео обговорюють спалахи гніву офіцера та відзначають, що він навіть кидався автоматом. Але зняти той момент не вдалося. “Понеслася біда на гребені”, – говорить один військовий іншому, після чого в кадрі з’являється комбат і починає вичитувати резервістів. Не соромлячись у виразах і вкрай роздратовано він криє матом хлопців, звинувачуючи тих у тому, що через їхню поведінку його “з лай*ом мішають”. Також офіцер нарікає, що бити резервістів не можна.

Очевидно, комбат знаходить службу військових вкрай незадовільною, але конструктивної критики, судячи з 1,5-хвилинного ролика, в його крику не чути. Повідомляється, що “героя” відео звуть Зеленін В. Офіцер штовхає ногою чашки, розкидані в коридорі, і “виступив” із промовою. Увага, у відео присутня ненормативна лексика!

У коментарях до відео користувачі мережі висловлюють обурення такою поведінкою комбата. У той же час деякі відзначають, що ролик може показати ситуацію однобоко, а у офіцера, напевно, були причини відчитувати резервістів.

“Перед строєм зірвати погони і мітлою ср*ною з армії”.

“А те, що ці резервісти не дотримуються статуту та бухають кожен вечір вони не зняли відео”.

“Так це в статуті прописано так біситися у разі порушень?”.

“Бухають чи ні – нам невідомо. А те, що цей бичачий совдепівський статут давно пора міняти – це факт.”.

“Це гартування ще з часів СРСР тягнеться. Мізки швидко не розбудуєш. Тим більше в армії”.

“Чесно, я його розумію… якщо вони повністю не виконують статут, як на них впливати, крім як матом”.

cheline.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO