Укрпошта доставила майже 50 тонн гуманітарної допомоги в зону АТО

Укрпошта доставила майже 50 тонн гуманітарної допомоги в зону АТО

Загрузка...

Майже 50 тонн гуманітарної допомоги, понад 1,4 млн грн, 583 оперативні доставки гуманітарних вантажів – такий далеко неповний перелік підтримки, яку надала Укрпошта бійцям та постраждалим від бойових дій на сході країни з початку проведення АТО.

«Із зібраних 1,4 млн грн, 784 тис. склали фінансову допомогу, решта – близько 650 тис. грн – витрачено на закупівлю необхідної гуманітарної допомоги, серед якої медикаменти, предмети першої необхідності, продукти харчування, засоби особистої безпеки, теплі речі тощо», – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.

 

Фінансова допомога, зібрана працівниками Укрпошти, спрямовувалася на підтримку військових частин, ремонт та оснащення військової техніки, закупівлю комплектів професійних радіостанцій військового стандарту, лікування поранених бійців, поповнення рахунків їх мобільних телефонів, матеріальну підтримку колег-поштовиків, постраждалих внаслідок проведення АТО, а також тих, чиї найближчі родичі – бійці АТО – зазнали поранень чи загинули – і це лише неповний список того, на що витрачено гроші.

 

Суттєва частина гуманітарної допомоги для військових і мирного населення зібрана без здійснення обліку її обсягів та підрахунку витрачених коштів, адже зроблено це не для звітності, а від щирого серця. Крім того, працівники Укрпошти активно підтримують волонтерські організації.

 

Укрпошта всіляко підтримує своїх колег-переселенців із постраждалих внаслідок проведення АТО областей та анексованого Криму. Чимало з них працевлаштовано у дирекціях підприємства, забезпечено житлом у гуртожитках тощо. Значна увага приділялася оздоровленню дітей поштовиків із постраждалих внаслідок проведення АТО областей.

 

Піклуючись про захисників України, в Укрпошті дбають не лише про матеріальну допомогу, а й прагнуть усіляко підтримувати дух наших військових. Про це свідчать і випуски філателістичної продукції, зокрема, серія конвертів «Героям Слава!» та марка «За честь! За славу! За народ!», і акції, організовані національним оператором поштового зв’язку з метою підтримки бійців у зоні проведення АТО. Наразі в Укрпошті діє акція «Передплати пресу для захисника України», що має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу про наших захисників.

У рамках акції «Привітай солдата з Новим роком», розпочатої у грудні 2014 року, на блокпости неподалік міст Слов’янськ Донецької області та Сєверодонецьк Луганської області доставлено майже 2 тонни вантажу – продукти харчування, необхідні теплі речі і засоби гігієни, а також слова підтримки і привітання, що надійшли від небайдужих співвітчизників, – цей вантаж передано бійцям працівниками Укрпошти з рук в руки.

 

«Укрпошта і надалі підтримуватиме захисників України та постраждалих внаслідок проведення АТО мирних жителів і працівників підприємства, – наголошує очільник Укрпошти Ігор Ткачук. – Адже сьогодні обов’язок кожного – зробити свій особистий внесок у спільну перемогу України».

 

 

 

 


Підписатись на новини