Проект KyivSchoolRecycling

Проект KyivSchoolRecycling

Загрузка...

Шановні батьки, педагоги, діти, нам дуже приємно за увагу до проекту #Kyivschoolrecycling

За останній тиждень команда нашого проекту прийняла дуже багато запитів щодо його реалізації у школах міста Києва і не тільки. І це дуже круто! Зробимо від нас усе можливе, щоб у кожній школі, яка цього бажає, проект був реалізований!

Більше про проект на каналі youtube: https://www.youtube.com/channel/UCsGyws-F8234GcXCQoCnAhQ

Якщо Ви бажаєте, щоб проект почав реалізовуватись у Вашій школі, чи Вашому місті – просимо заповнити анкету: https://docs.google.com/…/1PT8_BO7T4orvd7yXRC7r_XaTfgMzZs-…/

Не забувайте вказувати совї контактні дані!


Проект «Kyiv School Recycling» направлений на формування свідомого, правильного ставлення серед учнів та педагогів до сортування відходів шляхом навчання, щоденної комунікації, цікавих інтерактивних активностей і відповідно збору сортованих відходів серед школярів.

Основна мета проекту: зменшити кількість відходів у м.Києві шляхом його сортування.

Якщо Ви представник школи – просимо заповнити анкету, і ми обовязково з Вами зв’яжемось. У разі позитивного підбиття підсумків у пілотній школі проект планується реалізовуватись у інших школах міста Києва.

Актуальність: В Україні нараховується 6,5 тисячі законних і близько 35 тисяч незаконних сміттєзвалищ, загальною площею 4% території. І з кожним роком ситуація лише погіршується. За підрахунками екологів, Україна накопичила 54 млн кубометрів відходів; щороку сміттєві полігони поповнюються приблизно на 15-17 мільйонів тонн. Проблему можна вирішити, якщо крок за кроком українці будуть сортувати відходи. Найкращими агентами змін в даному випадку є школярі.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO