Провокації довкола зміни в.о.ректора Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського мають суто політичну ціль...

Провокації довкола зміни в.о.ректора Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського мають суто політичну ціль – репетиція майбутніх протистоянь на президентських виборах

Загрузка...

Останні дні на вулиці Городецького біля Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського (консерваторії) відбувається театр абсурду. Не дуже тверезі й чисті особи похилого віку, які називають себе студентами та педагогами консерваторії, створюють галас і гармидер для привертання уваги.

Власно кажучи, мало хто з них знає за що вони будуть отримувати гроші. Тільки невелика кількість добре знайомих правоохоронцям обличь провокаторів, роблять з себе «глас народу», чомусь плутаючи консерваторію з філармонією – втім це невелика помилка, бо й те,  те храм мистецтв.

Провокації довкола зміни в.о.ректора Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського мають суто політичну ціль – репетиція майбутніх протистоянь на президентських виборах. Глибоко обурені «педагоги» – це добре відомі правоохоронним органам тітушки (до речі серед мітингарів, немає жодного працівника консерваторії). Диригентом у цьому оркестрі є відомий, високооплачуваний, висококваліфікований провокатор Андрій Гаджаман, робочий день якого становить від 600 до 800 доларів. І хто витрачає такі великі гроші на це дійство?! Яка мета цього шабашу?!

З певних джерел стало відомо, що Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, яка знаходиться в самому серці Києва в центрі Майдану Незалежності є дуже стратегічно важливим місцем для проведення революцій, майданів, акцій протестів. Мати в руках таку будівлю набагато цікавіше, ніж ставити намети. «Господа регіонали» та інші сепаратисти, які воліють реваншу, розцінюють цю будівлю, як штаб контрреволюції «третього майдану»  під час проведення президентських виборів певними деструктивними проросійсько-сепаратистськими силами. Це співпадає з іншою інформацією, що відомий регіонал Максим Луцький – соратник панів Клюєва, Табачника та Медведчука прагне посади ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Чому такий незначний «виш» звернув на себе увагу такому відомому в певних колах політику та ректору? В цій академії нема що продати такому матьорому розпродувачу вузівського майна, як пан Луцький. Чому ж він приділяє цьому об’єкту таку значну увагу? Вона має стратегічно важливе положення – на Печерську біля Лаври. Ось тепер пазл складається в ясну картинку. Ці два стратегічно важливі об’єкти – на Майдані Незалежності і в Києво-Печерській Лаврі – можуть атакувати весь урядовий квартал. Маючи за студентів тітушок, які до цього працювали обуреними «викладачами» консерваторії, а також дійсно студентів, які будуть живим щитом.

Враховуючи бездіяльність поліції, яка прекрасно знайома з цими провокаторами та тітушнею не тільки в обличчя, а по ім’ям та прізвищам, цей план має дуже великі шанси на успіх…


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO