Скандал довкола Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського набирає обертів

Скандал довкола Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського набирає обертів

Загрузка...

І хоча зазвичай суспільно-політичне життя завмирає до Дня незалежності, цього разу великі хвилі почали долітати вже зараз, щоправда добре замасковані.

1 серпня розгорівся скандал довкола Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Колишній в.о. ректора Максим Тимошенко намагається зірвати роботу новопризначеного в.о.ректора, першого проректора, заслуженого юриста України, кандидата юридичних наук, доцента Анатолія Бровія, застосовуючи для цього весь випробуваний арсенал «вуличної диктатури»: штатних провокаторів з сиренами в центрі міста, блокування ректорського кабінету, голосні, але недоведені звинувачення на камеру, пересмикування фактів та інше.

Здавалось би, з чого здійнявся такий галас? В.о.ректора посада тимчасова, конкурс, який має визначити постійного очільника призначений на 20 вересня поточного року. Навіщо витрачати стільки сил, енергії та грошей заради додаткового місяця перебування на тимчасовій посаді? Подавай документи на конкурс – та вигравай!

АЛЕ! Це питання залишається риторичним доки не береш до уваги наближення президентських та парламентських виборів. А от коли про них згадуєш, розумієш, що ці дії мають суто політичну ціль.

Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, яка знаходиться в самому серці Києва на Майдані Незалежності, є стратегічно важливим місцем для проведення різноманітних акцій протесту. Маючи в керуванні таку будівлю, можна не витрачатися на встановлення наметів та інших «йолок». Тому очевидно, що «господа регіонали» та інші сепаратисти, які воліють реваншу розцінюють її, як штаб контрреволюції майдану номер 1 під час проведення президентських виборів.

А що таке омріяний штаб номер 2? Інший не дуже примітний ВУЗ – Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, яка розташована на території Києво-Печерської Лаври. Саме її обрав відомий регіонал Максим Луцький – соратник панів Клюєва, Табачника та Медведчука, як резиденцію реваншистів. Саме там він мріє стати ректором, хоча саме там немає чого продавати, як для такого досвідченого «розпродувача» вузівських земель і майна, як пан Луцький. Навіщо вона йому? А ось тепер пазл складається в ясну картинку: ці два стратегічно важливі об’єкти можуть «контролювати» весь урядовий квартал.

Очевидно, що, з цієї точки зору, всі провокації довкола НМАУ ім.П.І.Чайковського є нічим іншим, ніж репетицією майбутніх протистоянь на президентських виборах. Тим більше, що глибоко обурені «педагоги» – насправді добре відомі правоохоронним органам «тітушки» під керівництвом дуже високооплачуваного провокатора Андрія Гаджамана, співмешканця Оксани Гайдук, рідної племінниці одіозного міністра культури часів Януковича Михайла Кулиняка, відомого гармоніста застольного солоспіву президента-втікача. До речі, з компетентних джерел відомо, що  робочий день Гаджамана оплачується по тарифи від 600 до 800 доларів.

politica.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO