Реформа “Укрпошти” – в одному фото

Реформа “Укрпошти” – в одному фото

Загрузка...

Ні, це черга не за квитками на матч “Десна”–“Шахтар”. Це реалізація пілотного проекту “Укрпошти” в селі Салтикова Дівиця Куликівського району. 11 липня 2018 року. Люди хочуть заплатити за комуналку. 

Раніше вони це робили в сільському поштовому відділенні, яке працювало щоденно. Тепер змушені стояти в черзі до пересувного на вулиці, яке обслуговує їх двічі на тиждень по дві години. Такий графік. Він не влаштовує нікого, але керівництво Чернігівської дирекції не реагує на пропозиції ні селян, ні місцевої та обласної влади. Терпіння селян не безмежне, люди на межі бунту. На всі наші пропозиції приїхати в села та поспілкуватися з людьми реакція керівних поштарів нульова.

Президент України заявив про категоричну неприпустимість закриття сільських поштових відділень. У відповідь керівник “Укрпошти” подав у відставку. Отже, своїх помилок не визнав.

Але ми здаватися не збираємося. Цьому експерименту над людьми треба покласти край. І це якраз той випадок, коли будь-які методи доцільні.

Володимир ПОВОЗНИК, заступник голови Куликівської районної ради. Чернігівська область.

golos.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO