Одеські портовики відзначили роботу Ігоря Ткачука

Одеські портовики відзначили роботу Ігоря Ткачука

Загрузка...

Роботу Ігоря Ткачука відзначив почесний президент Одеського порту. Микола Павлюк передав очільнику держпідприємства «історію» порту. Урочисті відбулись в центральному офісі ОФ ДП «АМПУ». В ході наради, з нагоди Дня працівників морського і річкового флоту, почесний президент Одеського морського порту, представники профспілок та стивідорних компаній привітали очільника ОФ ДП «Адміністрації морських портів України» Ігоря Ткачука з професійним святом.

Портовики наголосили, що Ігор Віталійович гідний керівник, який професійно виконує свою роботу, активно налагоджує  співпрацю з партнерами та шукає шляхи розвитку держпідприємства.

На початку зустрічі почесний президент Одеського морського порту Микола Павлюк, наголосив що результатом роботи Ігоря Віталійовича стала реконструкція існуючої та створення нової інфраструктури.  

– Ігор Ткачук з 2016 року демонструє стійкість та здатність налагоджувати робочі зв’язки з представниками профільних Міністерств, закордонними партнерами та стивідорними компаніями. За рік свого перебування на посаді, можна сказати, зупинив процеси руйнування всього того, що ми створювали в 90-ті та 2000 роки. Мова йде про естакаду, морвокзал та інші об’єкти. Мені імпонує те, що нинішній начальник адміністрації не допускає думки, що Одеський порт може бути «другим». Тобто людина перейнялась традиціями, духом нашого порту.

У знак подяки за наполегливу працю Микола Павлюк передав Ігорю Віталійовичу книгу «У штурвала морських воріт України». Почесний президент Одеського порту наголосив, що сьогодні він передав очільнику ОФ ДП «АМПУ» історію одеського порту та зауважив, що це знаковий момент.

В рамках зустрічі генеральний директор ДП «Контейнерний термінал Одеса» Анастас Коккін зауважив, що сьогодні між стивідорними компаніями та Одеським портом налагоджена чітка співпраця.

– В першу чергу прийміть мої щирі привітання з вашим професійним святом. Ви гарна команда, яка працює задля розвитку держпідприємтва. Говорячи від імені стивідорних компаній я хотів би зазначити, що минулоріч ми налагоджували конструктивний діалог з керівництвом Одеської філії, у 2018 ми можемо сміливо говорити, що нам вдалось побудувати модель співпраці й конструктивно працювати.  

Дякуючи за привітання Ігор Ткачук зауважив, що подібного результату вдалось досягнути завдячуючи спільній роботі.

– Я щиро вдячний за такі теплі слова. Приємно приймати привітання від такого великого, дружнього колективу та справжнього портовика Миколи Пантелеймоновича.  Звичайно, попереду на нас чекає багато роботи, проте я переконаний, що усі плани будуть реалізовано. Серед завдань, які я ставлю перед собою – розвиток інфраструктури, збільшення перевалки вантажів, реалізація інвестпроектів та поліпшення соціальних стандартів. Для того, аби наш порту займав лідируючі позиції потрібно багато працювати, проте я вірю, що спільними зусиллями та наполегливою працею нам вдасться досягнути успіху.

Завершуючи свій виступ Ігор Віталійович привітав портовиків зі святом та передав їм почесні грамоти за високий професіоналізм, зразкове виконання своїх посадових обов’язків та особистий внесок у підвищення ефективності діяльності адміністрації Одеського морського порту з нагоди відзначення Дня працівників морського і річкового флоту.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO