“Ти – с*ка! Ти – тварь! Животне ти! Г*мно вонюче“. У Мережу...

“Ти – с*ка! Ти – тварь! Животне ти! Г*мно вонюче“. У Мережу виклали відео, як учителька лає учня

Загрузка...

Ти – с*ка! Ти – тварь! Животне ти! Г*мно вонюче. У Мережу виклали відео, як учителька лає учня

Інцидент стався під час уроку у Василькові.

У соцмережу виклали відео, на якому вчителька фізики школи №9 Василькова на Київщині Людмила Анатоліївна наприкінці уроку всіляко обзиває та лає учня.

Відео у Facebook виклала користувачка Вікторія Ґедзь.

“Учитель фізики м. Васильків, школа 9. Що може навчити ось такий “вихований педагог” наших дітей. Прошу максимального репосту, щоб Людмилу Анатоліївну знали якомога більше людей. Спричинило (інцидент) те, що учень клацнув двічі ручкою, щоб записати домашнє завдання, оскільки це був кінець уроку. На початку відео чути, як педагог говорить: “Я тебе зараз клацну”. Це не перший агресивний випадок учителя”, – зазначила Вікторія.

На відео видно вчительку, яка записує на дошці домашнє завдання. Вона повертається до класу й говорить: “Хто щолкаєт?”.

Далі йде до парти учня:

“Ти – с*ка! Ти – тварь! Животне ти! Г*мно вонюче! Скот поганий! Ти рішив мене іспитувать? Я тебе, с*ка, прищучу так, що ти будеш бєдний! Це суцільний терор! Ти з зернами (чути нерозбірливо) граєшся. Г*мно! Дрянь!”.

Вчителька повертається до дошки, пише крейдою цифру, обертається до класу й далі говорить:

“Він думає, що я не бачу, не знаю. Дрянь така! Бєздарь! Бєзтолоч! Подиви, яке з себе строїть! Встань, з тобою розмовляють! Засранєц!”.

Потім дописує на дошці домашнє завдання й пояснює учням, що робити.

Що насправді сталося в класі до того, як записали це відео, невідомо. Також невідома позиція вчительки та адміністрації школи.

Батьки в соцмережі негативно відгукуються про цю вчительку.

“Пора на пенсію, але директор школи говорить, що не має ким замінити. Але це вже не наші проблеми. Зі сторони батьків зроблено усе, щоб цього вчителя відсторонили від викладання уроків”, – написала Вікторія Ґедзь.

“Ця тварюка неодноразово принижувала мою дитину і простягала руки, на що я одразу відреагувала. Написала скаргу директору, яка своєю чергою пообіцяла її звільнити. Але, як бачите, ця с*ка працює і продовжує далі знущатися над дітьми. Пора з цим щось вирішувати”, – зазначила Оксана Муринюк.

voi.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO