Українські заробітчани на другому місці за впливом на економіку Польщі – Gazeta...

Українські заробітчани на другому місці за впливом на економіку Польщі – Gazeta Prawna

Загрузка...

Польська Gazeta Prawna помістила збірний образ українських заробітчан на друге місце в рейтингу 50 осіб, які найсильніше вплинули на економіку Польщі в 2017 році, передає BBC.

На першому місці знаходиться прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, а на третьому – президент Анджей Дуда.

Видання зазначає, що поляки відчули приплив українських робітників після початку військових дій в Україні. У 2107 році українцям видали 1,7 мільйона тимчасових дозволів на роботу в Польщі. Це на 350% більше, ніж 2014 року.

Заробітчани працюють не лише в сільському господарстві, але й у всіх сферах економіки. В Україні значно нижчий рівень оплати праці, при цьому в Польщі діє доволі ліберальне законодавство, що дозволяє працевлаштування українців.

Видання зазначає, що українські заробітчани заповнюють дефіцит робочої сили у Польщі і своїми внесками допомагають вирішити проблеми системи соціального страхування.

Втім, Gazeta Prawna прогнозує – щойно країни Західної Європи відкриють для українців свої ринки праці, ті одразу на них переорієнтуються.

За даними Нацбанку Польщі, українці переказують понад 90% від усього обсягу транзакцій за кордон.

НВ


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO