Не написати , та промовчати я не можу, тому що таке може...

Не написати , та промовчати я не можу, тому що таке може статися з кожним , якщо ми будемо байдужі , якщо ми будемо не бачити того, що відбувається навколо

Загрузка...

Що сталось? Розповім. Це мій син , який дякуючи Богу живий , але його життя могло зупинитися в новорічну ніч, бо після святкування Нового року в колі друзів в смт.Глеваха о пів на третю ночі, йшов по центральній вулиці, один , але він попав на очі компанії відморозків , які в новорічну ніч шукали жертву. Цією жертвою став мій син, вони забрали в нього телефон, гаманець, паспорт , але….ця бидлота почала його звіряче збивати, їх було п’ятеро, бив кожен, добивали битою, бо хотіли вбити. Коли мій син втратив свідомість, вони його залишили вмирати на дорозі…. Як ми його знайшли, як він вижив, як його ми вчора цілий день перевозили по трьох лікарнях описувати не буду.

Саме головне він живий, його прооперували і він лежить в Центрі нейрохірургії .

А тепер про цих відморозків. Вчора їх знайшли , завдяки злагодженим діям працівників Васильківськоі поліції , але ці відморозки – ДІТИ !!!! Їх було п’ятеро, самому найстаршому 15 років!!!!!! Він Центровий! Всі інші від 11 до 14 років!! Вчора двоє з них вже ввечері розповідали як били, як грабували, але почуття провини було тільки в одного( бо поруч нього плакала його мати) а інший розповідав все з гордістю!!!! З ГОРДІСТЮ ((((( Розповідав, що вони ще після побиття, вирішили повернутися до мого сина та сховати тіло…..

Дякую, тим людям , що забрали мого сина та спасли його від цих ДІТЕЙ , дітей – відморозків, але ж дітей! Я вчора дивилась на все це і не розуміла , чи це реальність , чи це якесь кіно…В мене йшла голова обертом, від хвилювання за сином, а також від того, як можуть ДІТИ бути такими жорстокими, їм було байдуже кого вбивати, головне бити та одне перед одним вихвалятися, які вони круті….

Від сліз матері одного з них…від байдужості батьків інших, які поліціянтам говорили, що їх сини вже дві доби не з’явивляються додому ( а їм по 13 років!!!!) і їм байдуже , що де вони….. В мене ШОК. В мого сина , тріснув череп, розсічення голови ( робили операцію) , дві страшні гематоми голови, підозра на перелом лопатки, руки та коліна .Били битою та ногами…А їм байдуже…. Мені здається перевертається світ, я знала, що коли я найду тих хто його вбивав, буду рвати їм жили руками, а тепер ….це ж діти…..

Фото Наташи Ибрагимовой.

Фото Наташи Ибрагимовой.

Наташа Ибрагимова


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO