Russia Today показала, як Дід Мороз полонив Санту й анексував Різдво

Russia Today показала, як Дід Мороз полонив Санту й анексував Різдво

Загрузка...

Російський пропагандистський телеканал RT (Russia Today) випустив новорічний ролик, в якому “російські хакери зламали Різдво”.

За сюжетом, десь у США хлопчик загадує побажання Санта-Клаусу, залишає йому молоко з печивом, а над каміном вішає мішок для подарунків, пише ТСН. Вночі ж він прокидається і бачить, що Санту зв’язав і взяв у полон російський Дід Мороз.  Наприкінці ролика Дід Мороз змушує хлопчика читати російський вірш “Я дізнався, що у мене є величезна сім’я”. Реакція соцмереж на цей ролик була неоднозначною. Комусь це видалося смішним, але багато хто побачив у цьому відео ще одне підтвердження агресивності, яка виходить від Росії.

Дед Мороз вяжет Санту

Russia Today поздравила с Новым годом. На видосе маленький американский пацан готовится встретить Санту: наливает молоко, оставляет печенье, вешает рождественский носок над камином. В какой-то момент появляется русский Дед Мороз, связывает Санту и заставляет мальчика читать стих.¯_(ツ)_/¯

Posted by Лентач on Montag, 25. Dezember 2017

expres.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO