Кияни обурюються “початком” опалювального сезону

Кияни обурюються “початком” опалювального сезону

Загрузка...

У Києві станом на 23 жовтня опалення увімкнули у 80% житлових будинків, які обслуговуються комунальними ЖЕКами.

Таку заяву зробив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Петро Пантелеєв, але від неї киянам тепліше не стало.

У своїх повідомленнях у соцмережах кияни звертаються до КМДА, Київенерго та особисто до Віталія Кличка з вимогами включити нарешті опалення у місті, передають Патріоти України.

“Шановна меріє і особисто пане Кличко! Опалення досі нема ні в нас в будинку на Турівській (Поділ), ні в батьків на Мельникова. Як ви готувалися до зими? Діти мерзнуть!”, – пише Руслана Ковальчук.

“Скільки мільйонів проклять треба вивалити на Київенерго, щоб ця зараза згинула, загнулася, сконала, збанкрутіла – та просто перестала нарешті існувати як зараз?

Опалення включили всюди, крім кількох будинків, включаючи мій (жодних розритих труб навколо не-ма-є!).

Доповнення після візиту в “особистий кабінет” на сайті: опалення у буднику немає, а нарахування за опалення – о-па! – є! Від 11.10 справно “щьолкає”.

Але найбільше мене вибішує, що без будь-яких “зазрєній совєсті” ці скоти беруть плату за “гаряче водопостачання”, хоча вода із “гарячого крану” тече тупо холодна (ну, може градуси на три тепліша, ніж із “холодного” крану). Навіть через 40 хвилин очікування. Перевірено неодноразово.

А лічильник крутиться… рахує “кубометри” неіснуючого “гарячого водопостачання” за ціною трохи дешевшою від космічні подорожі.

Скільки можна най…ти людей? (Ця шарашкина контора навіть не тегається, тобто не підтягує сторінку при спробі їх затегати. Апд. А не тегаються вони, бо у них сторінка рос.мовою)”, – пише Ольга Іва.

“Новости с полей. Как и посоветовали в колл-центре, позвонила в мэрию именно сегодня, в день, когда, по заверению телефонистки, весь Киев должен быть “обогрет”. Але не так сталося, як гадалося. Теперь мне озвучили не только новую дата подключения тепла, но даже точное время!!!!! 27 октября 23.00″, – зазначає Юлія Гресь.

“Київенерго, рєбят, ну як так можна? Включити опалення в найтепліший день осені і вимкнути його (разом з гарячою водою) як тільки стало реально холодно?????”, –пише обурено Аліна Волкова.

“Київенерго таки унікальна компанія. Вчора в обід просто не повірила своїм очам/відчуттям. Батарея гаряча! В перший день опалювального сезону! Такого не було ніколи – щоб на Борщагівці ввімкнули не останнім) АЛЕ диво тривало недовго. Вже о 19:00 моя “улюблена” контора вимкнула і батареї, і гарячу воду. До слова – 5 місяців цієї самої гарячої води не було ( у мами моєї – 7 і немає досі). Святошинський район – “кращий” район в Києві”, – пише Юлія Бойко.

“В квартирі неймовірний дубар – холодніше аніж на вулиці. Вода гаряча – зась також. Всі спокійні виправдання відсутностей закінчилися. Я – зла”, – пише Людмила Кліндухова.

“Мені дуже приємно, що комунальні служби заощаджують наші гроші та не вмикають опалення у нашому будинку, але хто буде піклуватись про здоров’я моє та членів моєї сім’ї? Я такого ще не пам’ятаю! На вулиці холодина, в квартирі також, вже 26 жовтня, а батареї вдома холодні”, – пише Nataliia Koptienkova з Шевченківського району.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO