ЗАВДЯКИ ФРАКЦІЇ СДП В ОБЛРАДІ ПОЛТАВЩИНА МОЖЕ ОТРИМАТИ ПОДВОЄНИЙ БЮДЖЕТ.

ЗАВДЯКИ ФРАКЦІЇ СДП В ОБЛРАДІ ПОЛТАВЩИНА МОЖЕ ОТРИМАТИ ПОДВОЄНИЙ БЮДЖЕТ.

Загрузка...

Ще на початку року голова комісії ПЕК в облраді Сергій Мамоян наголосив, що комісія не погодить жодного дозволу на розробку родовищ в області, допоки парламентарі не приймуть закон 3038 про відрахування 5% від ренти з газо та нафтовидобутку. Цей законопроект, написаний мною в співавторстві ще з кількома ініціативними депутатами дозволить щороку відраховувати в спецфонди області понад 700 млн грн. Це майже бюджет області.

Це була позиція нашої Соціал-демократичної партії (СДП) – право на землю та надра належать полтавцям, а отже вони мають отримувати дивіденди від видобутку палива якщо не адресно, то принаймні для області. Зокрема, ці кошти заплановано витратити на розвиток інфраструктури області та її районів, будівництво і ремонт доріг та втілення соціальних програм.

Наша ініціатива стала першопрохідною в Україні, але викликала необхідний резонанс – одна за одною й інші нафтогазові області почали відмовляти в наданні дозволів компаніям-видобувникам. Парламент був змушений почути простих людей по всій країні.

На жаль, закон прийняли з відстрочкою до 2018 року, а отже наступного року відрахувань не буде… Точніше могло б не бути, якби не злагоджена робота соціал-демократів. В ході довгих перемовин комісія ПЕК,а згодом і інші депутати напрацювали систему, завдяки якій вже з Нового року вдасться повністю реалізувати ініціативи, яких так чекали від закону “Про ренту”.

Зокрема вдалося домовитися з кількома надрокористувачами, що попри відтермінування закону 3038 на рік, вони згодні сплачувати в спецфонди обласного бюджету 5% від ренти додатково. Таким чином Полтавщина та її мешканці отримають необхідні для розвитку кошти, країна поповнить свої запаси газу. Окрім того ці кошти можуть бути задіяні для ліквідації екологічних наслідків від результатів видобування. Таким чином окрім доріг та соціалки ми подбаємо про екологію, а отже про безпеку наших дітей.

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Тисни кнопку “ПОДОБАЄТЬСЯ” Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO