Усім колишнім президентам – народний аудит!

Усім колишнім президентам – народний аудит!

Загрузка...

З чотирьох президентів , які керували Україною два скінчили свої терміни повстанням народу , ще один, судячи зі всього, продав нас всих , як кріпаків за гроші й спокій своєму наступнику.

Тільки підтримую боротьбу з корупціонерами різного штибу, але треба провести відкритий й ретельний аудит діяльності президентів, всіх . Вони задали правила гри , які довели країну до глибокої кризи, в якій ми всі наразі.

Все , що було вкрадене , за безцінь приватизоване , за використання владних повноважень, має бути повернене в стан , до вчинення злочину, винні мають понести відповідальність майнову й кримінальну .
Окрім стратегічних підприємств, які були просто вкрадені , купа підприємств були спеціально доведені до фіктивного банкрутства й потім приватизовані тими хто їх довів.
Аудит, реприватизація потрібні не тільки для економіки країни , вони потрібні для того, щоб вплив на всі сфери життя країни олігархічного спруту був знищений .

Ми можемо реформувати все , що завгодно, але коли хазяями країни фактично є декілька сімейств, всі реформи – це гра.

Олександр Кравчук

 

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!