Тимошенко обговорила зниження тарифів з віце-прем‘єром Зубком (ВІДЕО)

Тимошенко обговорила зниження тарифів з віце-прем‘єром Зубком (ВІДЕО)

Загрузка...

Голова фракції «Батьківщини» з Юлія Тимошенко зустрілася з віце-прем‘єр-міністром та міністром з питань ЖКГ Геннадієм Зубком та обговорила питання зниження нормативів на тепло для населення.

«Тема нашої розмови полягала в тому, що суттєво завищені нормативи списання тепла на один квадратний метр для квартир та будинків, які не обладнані лічильниками на тепло», – повідомила вона після зустрічі.

За словами Юлії Тимошенко, її завданням було «довести міністру, що на сьогоднішній день нормативи списання тепла на один квадратний метр вдвічі завищені для українців».

«Ми обговорили всі шляхи, як треба внормувати ці показники і добитися того, щоб гроші, які люди платять за тепло, були, як мінімум, вдвічі меншими», – сказала вона.

Лідер «Батьківщини» також повідомила, що за тиждень планується її повторна зустріч з віце-прем‘єр-міністром, який за кілька днів має перевірити обґрунтованість списання тепла на один квадратний метр в опалювальний період.

«Моя мета зробити так, щоб нормативи споживання тепла на один квадратний метр, які призводять до завищених тарифів на опалення, були знижені, й тариф на тепло став удвічі нижчим», – сказала Тимошенко.

 

Вона також зазначила, що «ситуація настільки трагічна, що більшість родин не можуть сплачувати ці тарифи»

Лідер фракції висловила впевненість, що вдасться зменшити тарифи, і ситуація невдовзі буде внормована.
Джерело : http://intvua.com/news/politics/1431012579-timoshenko-obgovorila-znizhennya-tarifiv-z-vitse-prem-erom.html