Офіс Президента намагається не пустити Порошенка на Мюнхенську конференцію з безпеки

Офіс Президента намагається не пустити Порошенка на Мюнхенську конференцію з безпеки

Загрузка...

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак намагається зашкодити п’ятому президенту і чинному народному депутату Петру Порошенку потрапити на Мюнхенську конференцію з безпеки, яка відбудеться 14-16 лютого.

Про це повідомляє “Depo” з посиланням на Telegram-канали “Крокодил”, “The йоптиль” і “Резидент”.

Повідомляється, що Андрій Єрмак був в Мюнхені, де вирішував організаційні питання з підготовки участі України в Мюнхенській конференції з безпеки.

“Одним із питань було участь в цій конференції Петра Порошенка. П’ятий президент дійсно підключив свої зв’язки, щоб потрапити в Мюнхен”, – повідомили у Telegram-каналах.

Однак в Офісі президента дуже незадоволені таким розвитком подій, і тому Зеленський буцімто дав завдання Єрмаку з цим розібратися.

“Єрмак намагався максимально донести німецькій стороні, що участь Порошенка в конференції неприпустима”, – додали у “Крокодил” і “The йоптиль”.

У Telegram-каналах пояснили, що, якщо Порошенко таки потрапить в Мюнхен, – це буде особистим провалом Єрмака: “Адже активність Порошенка дуже дратує особисто Зеленського”.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO