Інтерв`ю Зеленського: Рейдерів у НМУ ім О.Богомольця буде покарано

Інтерв`ю Зеленського: Рейдерів у НМУ ім О.Богомольця буде покарано

Загрузка...

Перше рішуче інтерв`ю В.Зеленського! Рейдерів, що захопили НМУ ім. О.Богомольця буде покарано. Винних посадових осіб, які сприяли цьому судитимуть по Закону!

Нашій редакції випала можливість поспілкуватись з новообраним Президентом України Володимиром Зеленським, щодо ситуації в медичному університеті.

В.Зеленський не роздавав пустих обіцянок – він прихильник рішучих і справедливих дій.

Редакція: Володимире Олександрович! Хотілось би дізнатися вашу думку стосовно в.о. МОЗ Супрун Ульяни та ситуації навколо медичного університету ім. О.Богомольця.

В.Зеленський: Пані Супрун вже має збиратися на вихід і разом з собою брати своїх замів, Держсекретаря та Порошенко! Грабіжницькій політиці міністерства, безглуздим реформам, безпідставним наказам має бути дана належна юридична оцінка.

Від редакції:

До інавгурації Володимира Зеленського залишається зовсім небагато часу, та це аж ніяк не впливає на людей, які досі поливають його брудом. На будь-які пости в інтернеті, інтерв’ю, зустрічі, де головним героєм є Володимир, зразу ж з’являються якісь провокативні, безпідставні коментарі. Зі сторони складається враження, що таким чином штаб Петра Порошенка активно бажає перетягнути частину електорату виборців перед Парламентськими виборами, довести, що українці зробили неправильний вибір. Але ті, хто активно слідкує за політичним життям нашої Держави давно зрозуміли, що пан Зеленський заслужено набрав колосальну кількість голосів. А головною його перевагою є те, що він не роздавав пустих обіцянок в стилі: «а бажаєте, я зірочку з неба дістану» – він чітко людям говорив, що плідно працюватиме над позитивними змінами в Україні. Він доведе все справами і вже після досягнення головної мети – віра в зміни і Президента, український народ зрозуміє «хто є хто».

Певні політики, маючи владу в руках не те що не виконали попередніх обіцянок, вони ще й нахабно дурили людей все новими і новими обіцянками. Володимир – навпаки, не дурив народ, не обіцяв нереального до свого обрання. Зате, після оголошення результатів стало зрозумілим, що він сповнений рішучих і справедливих дій. Так, нещодавно була можливість поспілкуватись із представниками команди В.Зеленського, де обговорили багато тем. Серед них однією із найважливіших, на якій детально зупинились, була робота Міністерства охорони здоров’я. А саме питання рейдерського захоплення Національного медичного університету імені О.Богомольця.

Вразило те, що Володимир Олександрович досить серйозно володіє даним питанням. Ситуація навколо цього навчального закладу його обурює і він давно спостерігає за всім, що там відбувається, та не розуміє чому законний ректор Катерина Амосова не допускається до управління. А верхівка влади і органи правопорядку не просто ігнорують незаконні дії Міністерства охорони здоров’я на чолі із Уляною Супрун, а ще сприяють цим діям.

Команда новообраного Президента гарантує, що всі винні, незалежно від посади, будуть покарані згідно чинного законодавства. А Президент, якому довіряє більше 73% населення «слів на вітер не кидає», тому вже найближчим часом побачимо, що в Україні є справедливість.

Щодо самої справи нагадаємо: наприкінці лютого минулого року Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов’язків ректора Національного медичного університету імені Олександра Богомольця Катерину Амосову. Причиною таких дій вказали – не укладення договору з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів «Крок», як наслідок зрив проведення обов’язкового ліцензійного іспиту «Крок-1. Стоматологія для студентів НМУ». Та Катерина Амосова заявила, що ігнорування «кроку» сталось виключно в межах правового поля, а точніше, щоб провести вчасно тестування вона мала б піти на порушення Закону України, а як чесна громадянка нашої держави та посадовець вважає це є неприпустимим. Однак пізніше стало зрозуміло, що для МОЗ закони «неписані», керують Міністерством люди, які з метою власного збагачення нехтують навіть Конституцією України.

Володимир Зеленський: Після того, як я розібрався в ситуації, звільнення Амосової є звичайною помстою Супрун, її заступника Лінчевського і Державного секретаря Артема Янчука. Навіть поверхнево глянувши на ситуацію стає зрозумілим, що керівництво МОЗ в боротьбі з Амосовою порушило статтю 19 Конституції України, де сказано, що ніхто не має права примушувати робити те, що не передбачено законодавством. Більше того, Закон «Про вищу освіту» передбачає вибори ректора навчального закладу. Якщо людина допущена до конкурсу і виграла його, то профільне Міністерство є суто технічною структурою, яка в обов’язковому порядку, після оголошення результатів виборів зобов’язана видати Наказ про призначення ректора, і підписати контракт. В іншому випадку – особисту кримінальну відповідальність несе Міністр та Державний секретар.

Та Супрун і компанія наплювали на те, що право обирати керівництво університету належить виключно трудовому колективу ВНЗ. А призначення «своєї людини» є зухвалим ігноруванням думки університетської спільноти. Це зневага керівництвом МОЗ законодавства України, що гарантує самоврядування і незалежність вишів. Катерину Амосову обрали студенти і викладачі НМУ ім. О. О.Богомольця, то чому своє законне право Катерина Амосова має відстоювати через суди? В судах, до речі, вона перемагає. Чому МОЗ на чолі із Супрун нехтують думкою студентів і українських судів? Чому МОЗ неодноразово порушує статтю 235 КЗпП України (рішення про поновлення незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню)? Отже можна зробити чіткий висновок, що Супрун, Янчук і їх компанія фінансово зацікавлені у тому що відбувається. Адже при здоровому глузді і при неодноразових судових постановах, про те, що єдиним законним керівником є Катерина Амосова, так пристрасно порушувати Закон вони б не наважились без якогось зовнішнього чинника.

Крім Супрун і Лінчевського, окремо варто відзначити державного секретаря Міністерства охорони здоров’я Артема Янчука, який скоїв злочин 18 січня 2019 року. Цей злочин полягає в умисному невиконанні ним судового рішення та незаконних діях щодо грубого порушення законодавства про працю , тобто вчиненні злочинів, відповідальність за які передбачена ст.ст. 172, 382 КК України. Він пішов проти рішення Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 11.01.2019 року, яке було надіслано до виконання МОЗ у 3-х денний термін. Де було вказано що Катерина Амосова має, згідно чинного законодавства, приступити до виконання обов’язків Ректора. Та Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.01.2019 року Амосова Катерина Миколаївна була звільнена з 08 січня 2019 року з посади ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у зв’язку з відсутністю на робочому місці без поважних причин (прогулу) з 27 грудня 2018 року по 08 січня 2019 року. Для цього Янчук 09.01.2019 року в НМУ ім. О. О. Богомольця зареєстрував наказ, що Амосову Катерину Миколаївну вважати поновленою на посаді ректора Національного медичного університету ім. О.О.Богомольца з 26 грудня 2018 року. Оскільки до роботи вона не допускалась, тому і зверталась до відділу примусового виконання рішень Департаменту ДВС Міністерства юстиції України. Державний секретар вчинив злочин, передбачений ст.172 КК України – його умисні дії щодо невиконання судового рішення, яке набуло законної сили свідчить про закінчений склад кримінального правопорушення, яке умисно він допустив.

Зеленський В.: Щодо незаконного призначення в.о. ректора НМУ ім. О. О.Богомольця Юрія Кучина. Я впевненний, що це є рейдерське захоплення. Він, прикриваючись «кришеєю» високопосадових поліціантів, не впускає законного ректора, і за цей час незаконно розтрачує бюджет ВУЗу, який, до речі, на рік становить не менше 700млн.грн. Відповідно до законодавства України МОЗ не мала права призначити цю людину, її знаходження на території університету є протизаконним. Моя команда вже повідомляла про те, що на сьогоднішнього псевдо ректора вже порушена кримінальна справа за те, що він незаконно підписує фінансові документи, та наразі він прикривається «широкоплечими друзями з поліції», з якими ми також розберемось. Цікаво, що таку гучну ситуацію впритул не бачать і не бачили ні Президент України, ні Прем’єр Міністр, ні решта політиків… Це можна пояснити лише тим, що влада бачить рівно те, що їй потрібно – а порушення законів МОЗ на чолі із Супрун їй не вигідно було бачити… Але, ми з командою все виправим, це не пройде повз мене. Такого в Україні більше не буде!

Ще одне дуже велике питання до наших правоохоронних органів: «Куди ви дивитесь? Чому не виконуєте свої обов’язки згідно Конституції України?»… Наша редакція пояснить читачу, куди вони дивляться – у власну кишеню, адже вони «кришують» це все, або точніше вони прибрали до рук цей ВУЗ. Зараз частина управлінців НМУ ім. О. О.Богомольця це колишні працівники поліції.

Заступник ректора з адміністративно-господарської роботи Поливач Віктор Миколайович є колишнім керівником Оболонського ДАІ; заступник ректора з кадрових питань Драпей Ігор Миколайович є колишнім заступником начальника Шевченківського райвідділу поліції; начальник канцелярії Лукиша також в минулому працівник правоохоронних органів. Та це ще не все, адже їх прикривають поліцейські, які зараз знаходяться на службі в МВС України. Це начальник Шевченківського районного відділення Національної Поліції в м. Києві Герман Приступа і заступник Голови Національноі поліції – начальник Головного Управління Національної поліції в м. Києві Крищенко Андрій Євгенович.

Саме Крищенко Андрій Євгенович приставив охорону НМУ ім. О. О.Богомольця, спецпідрозділ МВС, коли Амосова на законних підставах разом із судовим приставом спробувала потрапити на робоче місце. Щодо спецпідрозділу то чергування одного бійця на добу коштують Державі приблизно 4 тис.грн., а бійців в цей час було не менше сорока, тобто 160 тис. грн. на 1 добу. Та незаконне чергування відбувалось близько десяти днів, тому 1.600.000 грн. було витрачено з державного бюджету для підтримки рейдерського захоплення. Це ті гроші, які заплатили платники податків для кришування незаконного бандитського угруповання, що захопило НМУ ім. О.Богомольця. От так, бандит в погонах задля своїх інтересів використав народ – це верх цинізму. Така людина має неодмінно понести найсуворіше покарання.

Як бачимо всі факти свідчать про те, що НМУ ім. О. О.Богомольця захопили рейдери, серед яких колишні правоохоронці і їх прикривають високопоставлені діючі поліцейські чини України. А єдиним законним ректором була, є і буде Катерина Амосова. Це саме наголошують і у команді новообраного Президента. Всі дії, що були проведені Міністерством охорони здоров’я і незаконним керівництвом ВУЗу проти Амосової є незаконними. Тому зі слів представників команди Володимира Зеленського такі особи як: Крищенко Андрій і його підлеглі, незаконне керівництво ВУЗу на чолі із Юрієм Кучином, посадові особи МОЗ на чолі із Супрун, заступником Лінчевський і Державним секретарем Артемом Янчуком та всі причетні до протизаконних дій стосовно справи НМУ ім. О. О.Богомольця і Амосової будуть суворо покарані згідно чинного законодавства. А не довіряти команді пана Зеленського немає причин, тому вже найближчим часом чекаємо рішучих дій, а вони точно будуть, адже як зазначив Володимир Олександрович нашому виданню, він прийшов на один термін, тому зволікати не має часу. Нарешті Україну і НМУ ім. О. О.Богомольця чекає справедлива розв’язка ситуації.

Зеленський В.: Відразу після інавгурації моїми кроками будуть рішучі дії, щодо безладу в університеті. Можливо, МОЗ візьметься за голову і виправить ситуацію. У них ще є невеличкий шанс… Це беззаконня мене просто обурює.

А щодо посадових осіб поліції, які переплутали свої власні потреби з державними, я спитаю дуже строго. Нехай виправляють ситуацію і надалі роблять відповідні висновки! Це чому цілий загін «КОРДу» має охороняти навчальний заклад? Від кого? За які кошти? Це що, стратегічний об’єкт!?

Від редакції: Володимир Олександрович, здоров’я і наснаги Вам у цій нелегкій діяльності, та знайте – народ у Вас вірить і знає, що Ви його не підведете. А справа НМУ ім. О. О.Богомольця буде чудовим доказом що Ви поборете корупцію старої системи. Дякуємо Вам і з нетерпінням чекаємо Вашої інавгурації.

censor.net.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO