Щороку Україна, разом з усім світом, 21 вересня відзначає День Миру!

Щороку Україна, разом з усім світом, 21 вересня відзначає День Миру!

Загрузка...

Ще ніколи, за час нашої новітньої історії, цей день не був таким важливим, як сьогодні. Уже два роки в Україні триває окупаційна війна з російським агресором, а нині наша країна наблизилася до найжорсткішої фази вирішення проблеми війни на Донбасі.

На жаль, не всі в Україні відчувають війну. На наших вулицях спокійно, будинки забезпечені електроенергією, газом, водою, люди ходять на роботу, діти – до школи. Але для кількох мільйонів людей – така ситуація лише у мріях.

Відзначення цього дня покликане для того, щоб ми вчергове звернули увагу на проблему миру в країні, точніше – на його відсутність, і те, як нам його повернути. Для відновлення миру українцям багато ще чого варто зробити. При підтримці і допомозі західних партнерів, але ключовим є те, що для закінчення війни зробимо саме ми – українці.

Найважливіше, щоб війна не лишалася поза увагою жодного громадянина, незалежно, в якому регіоні він проживає. Адже кожен воїн, який стоїть у ці хвилини на передовій, усвідомлює, що він захищає не тільки Донбас, а всю країну – щоб лінія фронту не наближалася до західних кордонів. Так же, вони чекають від кожного українця допомоги, бо таку проблему можна вирішити лише спільними зусиллями усього народу, а не лише воїнів та волонтерів.

І не потрібно забувати головного – мир можна здобути лише перемогою, а не угодою.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

 

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!