День Державного Прапора України. Flag Day in Ukraine.

День Державного Прапора України. Flag Day in Ukraine.

Загрузка...

#УкраїнаЗгадатиВсе
День Державного Прапора України. Flag Day in Ukraine.
23 серпня — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України.
За останні два роки Прапор України став більше ніж офіційним символом, він наповнився новим змістом, новими емоціями та новим значенням.
Все це тільки збагатило його давню і героїчну попередню історію.
Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Майже всі герби міст України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами. З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького вироблялися з блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносився хрест, зорі, зброя, постаті святих.
Упродовж історичного розвитку жовто-блакитний прапор був символом боротьби за свободу українського народу.
Відтепер Прапор України — це символ боротьби України та всієї Європейської цивілізації проти останньої тоталітарної постсовєтсько-ординської імперії, якою наразі є Росія. Недарма вона так його боїться і ненавидить.
Прапор України — це символ нашої незалежності, нашого європейського майбутнього, це символ вільної, непереможної та сповненої гідності людини.
Святкуймо та пишаймося разом!

 

Джерело: сторінка в ФБ УкраїнаЗгадатиВсе

Редакція POLITINFO вже підготувались до свята!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Украіну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Украіну! Тисни лайк та поширюй!