“Ми не будемо працювати за 47 тисяч гривень!”: судді в Україні влаштували...

“Ми не будемо працювати за 47 тисяч гривень!”: судді в Україні влаштували бунт

Загрузка...

Судді в Україні влаштували бунт через зниження зарплат до 47 тисяч гривень. Про це повідомив Центр протидії корупції з посиланням на звернення суддів до Верховного суду України.

Так, українські суді обурились, що їм під час карантину платитимуть зарплати у розмірі 47 тисяч гривень. Вони переконані, що на такі зарплати в Україні “не можливо вижити та чесно судити”. Також горе-судді переконують, що в Україні не потрібно будувати доріг та аеропортів, а гроші з бюджету варто перш за все передавати їм. Також рішення про урізання їм зарплат судді назвали “неконституційним”.

“Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності. Вся країна затягнула паски, хто чим може допомагає медикам, а судді посміли заявити, що обмеження на час карантину зарплати до 47 тисяч грн на місяць є неприпустимим. Бо вони, бачите, “на передньому краї боротьби з інфекцією”. Хм, не лікарі, а судді? Оце так відкриття”, – йдеться у повідомленні Центру протидії корупції.

Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності. Вся країна затягнула паски, хто чим може допомагає медикам, а судді…

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO11