В Южному керівника філії Адміністрації морських портів підозрюють у збитках на 460...

В Южному керівника філії Адміністрації морських портів підозрюють у збитках на 460 млн гривень

Загрузка...

Керівництво Адміністрації морських портів України в порту “Південний” притягується до відповідальності за службову недбалість зі збитками майже у пів мільярда гривень.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора, посадовці держпідприємства у травні 2017 року уклали договір підряду на виконання днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Південний». В межах контракту вони прийняли та оплатили роботи за завищеною ціною. Це призвело до нанесення збитків державному підприємству на суму майже 100 млн грн. Крім того, наразі триває досудове розслідування за фактом вчинення цими ж посадовцями держпідприємства аналогічного злочину. Їх дії призвели до нанесення майже 360 млн грн збитків держпідприємству.

Прокурори звинувачують керівництво у службовій недбалості (ст. 367 КК України). 27 червня проведено обшуки за місцем їх проживання та повідомлено про нову підозру керівнику та двом посадовцям держпідприємства.

джерело – https://culturemeter.od.ua/uk/kerivnyka-yuzhnenskoyi-filiyi-administratsiyi-morsʹkykh-portiv-pidozryuyut-u-zbytkakh-na-100-mln-hryven-192066/?fbclid=IwAR1Crmu_TkuYa8RSiujECZFQACo59gyNaDwTgymGfOjb8TwrztGaHZmyt-c_aem_AZWGQx6zojt_RJgJvgkzyUN7gZ3LaJfSLX4sLDvlG_FR9NCsDScHDGDLqIGGl9WDUB4

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO