“Культ мертвих в державному масштабі”, – український волонтер розповів, до чого котиться...

“Культ мертвих в державному масштабі”, – український волонтер розповів, до чого котиться Росія

Загрузка...

У Росії повним ходом йде процвітання “культу” поклоніння померлих, від такого ідолопоклонства не можна чекати нічого хорошого.

Свою точку зору на цей рахунок висловив волонтер ВСУ і блогер Мирослав Гай у своєму акаунті в Facebook.Він акцентував увагу що в Росії занадто багато уваги приділяється мертвим. Гай вказав на постійні “цілування мощей”, культивування “безсмертного полку”, зберігання трупа в центрі Москви та інше, що вказує на дивні нахили некрофілії.”Росія – країна некромантій і некрофілів. Цілування мощей, відправлення частин тіл мерців на МКС, ходіння з портретами покійних, називаючи їх” безсмертний полк “, зберігання мумії в центрі столиці в “зиккурате” … і пристрасна тяга до вбивств і жертвоприношення на війні, в тюрмах … Все це схоже на один нескінченний ритуал спроби пожвавлення мертвих “, – пише волонтер. За словами Гая, в РФ процвітає “культ мертвих в державному масштабі”. Більш того, волонтер зазначив, що подібне поклоніння веде до неминучої деградації, а в підсумку – до такої довгоочікуваної смерті.”Такі культури довго не живуть, тому як винищують всіх кращих, а потім деградують і коллапсируют, тому що нікому більше підтримувати потенціал розвитку. І кінцевим результатом стає, нарешті, така їм довгоочікувана і бажана – смерть”, – підкреслив він.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO