2 травня – День звільнення Одеси від московських окупантів

2 травня – День звільнення Одеси від московських окупантів

Загрузка...

2 травня 2014 року став історичною подією не лише для Одеси, але й для всієї України.

Саме три роки тому одесити, не дивлячись на всі перешкоди, зокрема і зі сторони так званих правоохоронців, мужньо відстояли своє місто, свою країну, свою батьківщину. Цього дня прості містяни не допустили створення так званої Новоросії, тим самим не пустили війну до своїх домівок.

Станом на сьогодні, в третю річницю подій 2 травня в Одесі, зберігається тенденція називати результат зіткнення проукраїнських активістів із радикально налаштованими прихильниками Кремля трагедією. Подібне не є дивним для адептів рускава міра, які перейняли цю тенденцію із  російських ЗМІ, адже рівно три роки тому Кремль втратив значну частину, своєрідну «еліту» своєї п’ятої колони в Україні, яка мала чітке завдання – принести війну та розруху на Південь України в ім’я так званої Новоросії. Відповідно для Росії 2 травня став днем поразки, а отже трагедією.

Натомість для українців цей день є пам’ятною датою – Днем звільнення Одеси від московських окупантів. Саме три роки тому проукраїнські активісти не допустили донецького сценарію в Одесі і тим самим не пустили російські танки на Південь України. Українські патріоти, які пролили кров за свою землю цього дня, навіки залишаться Героями, що поклали життя в ім’я України; їхні імена навіки увійдуть в історію становлення української незалежності.

Читайте також: У Харківській області автомобіль на смерть збив мера міста

2 травня мало би стати загальноміським Днем перемоги над терористичними угрупованнями Кремля, днем очищення від московської зарази. Але як наслідок ми бачимо спроби нівеляції цієї дати зі сторони просепаратистської міської влади. 2 травня 2014 року став днем початку серйозної боротьби проти п’ятої колони Кремля в Україні, але битва ще не закінчена. Ми повинні продовжувати розпочате, очистити місто від московської нечисті і розпочати свою боротьбу ми маємо із Одеської міської ради, яка неодноразово вже доказала чиї інтереси вона захищає.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO