“Допоможи врятувати країну, приєднуйся!” – саме під таким девізом пройшов ІІ позачерговий...

“Допоможи врятувати країну, приєднуйся!” – саме під таким девізом пройшов ІІ позачерговий з’їзд «Партії простих людей Сергія Капліна».

Загрузка...

“Допоможи врятувати країну, приєднуйся!” – саме під таким девізом пройшов ІІ позачерговий з’їзд «Партії простих людей Сергія Капліна». І першим кроком до порятунку має бути перезаснування країни – дочасні парламентські вибори, проведення яких одноголосно було підтримано на з’їзді.
Я в громадсько-політичному житті з далеких 90-х, пройшов всі три майдани, але постійно задаю собі питання: Чому навіть після Революції Гідності, де сотні наших побратимів віддали життя за кращу долю, в країні майже нічого не змінюється. Не реформи, а імітація, не боротьба з корупцією, хабарництвом – а пусті гасла. Відповідь очевидна – з далеких 90-х можновладці і ті, хто збагатився за рахунок держави і народу наплодили 262 політичні партії, більшість з яких проекти олігархів та промислово-фінансових кланів.
Тому тільки партія нового типу, «Партія простих людей», що створена знизу, партія, що базується на ідеологічних та програмних засадах здатна вивести країну з кризи, дати простим українцям новий світогляд і бачення державного устрою, повернути довіру людей до прем’єра, парламенту.
Хочу наголосити, що «Партія простих людей Сергія Капліна», в рядах якої вже 50 тисяч членів, буде брати участь у всіх виборах, боротиметься за абсолютну владу і відповідальність. В рамках Нового курсу, нової Конституції і відповідно законів, ми маємо подолати прірву між людьми і владою, зшити Схід і Захід.
Ми продовжуємо «Тарифний майдан», який буде стояти доки не буде переглянуто тарифи, а нинішній прм’єр-міністр не піде у відставку.
Найближчим часом чекаємо нашого лідера Сергія Капліна на Сумщині, який вже завтра вирушає у всеукраїнський тур місцевими радами, де «Партія простих людей» буде мобілізувати депутатів не тільки вимагати відставку Уряду, а й перевиборів парламенту.

Джерело : Народний Депутат України  Олександр Сугоняко пише У Фейсбуці.

image (3)