Зв’язок Зубрицького та партії – черговий доказ того, що це російський проект,...

Зв’язок Зубрицького та партії – черговий доказ того, що це російський проект, спрямований на дестабілізацію держави

Загрузка...

Новини щодо фінансування партії

Моє джерело в Службі зовнішньої розвідки України повідомляє, що фінансування цієї партії здійснюється спецслужбами РФ, більшу частину бюджету поглинає сам, частина заводиться на рахунки партії через фейкових донорів для забезпечення діяльності – я розповідав про це у тематичному відеоблозі: youtube.com/watch?v=9382GQv1JMo

Обсяги фінансування – $1 млн на місяць. Канали передачі коштів забезпечує Віктор Зубрицький, довірена особа екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, колишній продюсер телеканалу “112”, який уже брав участь в операціях російських спецслужб проти України, зокрема у “плівках Онищенка”, під час Майдану та ін.

Також Зубрицький відповідає за силові акції та провокації в партії. “Багатотисячний”мітинг під ОП, бійки, напади на опонентів – все це він.

Зв’язок Зубрицького та партії – черговий доказ того, що це російський проект, спрямований на дестабілізацію держави, штучне створення заворушень та проведення максимальної кількості проросійських сил до парламенту.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO