Львів та Київ долучилися до міжнародних акцій щодо посилення міжнародного тиску на...

Львів та Київ долучилися до міжнародних акцій щодо посилення міжнародного тиску на Росію

Stop putin stop war
Загрузка...

Українці та друзі України пор усьому світу вимагають посилення міжнародного тиску на Росію та продовження Євросоюзом антиросійських обмежувальних заходів.

«Ми вимагаємо продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації. Росія повинна припинити окупацію Криму та територій України на Донбасі. Незважаючи на тиск міжнародної спільноти, РФ послідовно порушує засади європейської і світової безпеки, посягає на суверенітет України. Це є надзвичайно небезпечно», – заявила представниця Всесвітнього руху патріотів у Великій Британії, голова «ЄвроМайдан Лондон» Наталія Равлюк.

Минулого тижня Всесвітній рух патріотів України у своєму зверненні нагадав демократичним суспільствам про міжнародні злочини Кремля та закликав лідерів Європейського Союзу продовжити економічні обмежувальні заходи відносно Росії, уведені у 2014 році у відповідь на російську агресію проти України.

19 червня глави держав та урядів ЄС у форматі відеоконференції повинні ухвалити політичне рішення про продовження економічних санкцій проти РФ.

З такими ж гаслами 19 червня 2020 року о 14:00 год. Об’єднання Добровольців спільно з Всесвітнім рухом патріотів України Patriots of Ukraine Worldwide Movement – Всесвітній Рух Патріотів України та ГО “Апостольська Чота” провели пікет акцію у Львові та Києві біля дипломатичних відомств росії:

Львів – Генеральне консульство рф у Львові, вул. Левицького, 95

Київ – посольство рф в Україні, Повітрофлотський проспект, 27

«Війна стосується кожного, і коли українці всього світу виходять на акції протесту ми просто не маємо права стояти осторонь» – зазначила Олена Живко, координатор акцій в Україні.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO