Українських лелек масово відстрілюють у Північній Африці

Українських лелек масово відстрілюють у Північній Африці

Загрузка...

З кожним роком на місця гніздування повертається все менше лелек… Чому далеко не всі лелеки повертаються із теплих країв?

Причина проста – в африканських країнах на них безжалісно полюють.

“Велику тривогу вчених викликає висока смертність чорногузів на прольоті і в місцях зимівлі. У багатьох країнах Африки білий лелека є традиційно мисливським птахом. М’ясо споживається в їжу, кістки ніг йдуть на трубки, пір’я використовують для прикрас, навіть із дзьоба роблять чаклунські засоби. У Північній і Західній Африці близько 80 % випадків загибелі лелек припадає на відстріл”, – йдеться у дописі німецького орнітолога X. Шульца.

За підрахунками німецького орнітолога, на східному пролітному шляху щороку відстрілюється від 5 до 10 тисяч лелек, з них від 4 до 6 тисяч у Лівані.

Користувачі соцмережі обурені, адже поки в Україні намагаються врятувати кожного птаха, який травмувався чи зазнав якихось інших ушкоджень, в Африці, куди лелеки літають зимувати, їх винищують сотнями, або навіть тисячами.

Ці фотографії зроблені в Лівані. Там полювання на білого лелеку є традиційним і звичним явищем…

Джерело: sm.darg.gov.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO