“Cудді”, що звільнили ексберкутівців, ухвалювали незаконні, антиукраїнськ рішення

“Cудді”, що звільнили ексберкутівців, ухвалювали незаконні, антиукраїнськ рішення

Загрузка...

Судді, члени колегії Київського апеляційного суду, що звільнила з-під варти ексберкутівців, ухвалювали рішення в інтересах скандальних політиків та режиму Януковича.

Про це повідомляє “Слідство.Інфо“.

До колегії, що розглядала справу, входили Маргарита Васильєва, Віктор Габрієль та Анатолій Орел.

Головуюча суддя Маргарита Васильєва була в складі колегії суддів, що всупереч закону скасувала угоди про визнання вини з двома фігурантами “газової справи” екснардепа Олександра Онищенка. Його підозрюють у створенні газової схеми із завданням збитків держави на понад півтора мільярда гривень. На думку журналістів, таке рішення допомогло екснардепу.

Наступний член колегії – Віктор Габрієль працює понад 20 років у цьому ж суді.

Габрієль у часи Революції Гідності відмовився задовольнити скаргу учасника акції протесту на рішення суду першої інстанції. Тим рішенням його було позбавлено водійського посвідчення на півроку через поїздку до Межигір’я. 

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя не притянула суддю до відповідальності, хоча визнала, що він порушив норми Кодексу про адмінправопорушення.

Анатолій Орел входив до колегії суддів, що підтвердили законність рішення Бориспільського міськрайонного суду про умовно-дострокове звільнення колишнього нардепа від БЮТ Віктора Лозінського. Його було засуджено на 10 років за вбивство селянина Валерія Олійника на території мисливських угідь.

Усі троє суддів раніше підтвердили відповідність займаній посаді.

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід п’яти обвинуваченим у розстрілах на Майдані ексберкутівцям на особисте зобов’язання. У ГПУ запевнили, що судовий розгляд щодо обвинувачення у справі про розстріли на Майдані буде продовжено.

Із 27 грудня Київський апеляційний суд розглядав апеляції на продовження запобіжних заходів 5 ексберкутівцям, яких звинувачують у розстрілах під час Майдану в 2014 році.

В ході засідання прокурор Сергій Куций підтвердив, що колишні бійці спецпідрозділу “Беркут”, обвинувачені у розстрілах на Майдані, перебувають у списках на обмін.

Перед цим прокурорів Олексія Донського, Ігора Земскова, Яніса Сімонова та Дениса Іванова, які упродовж кількох років займалися справами Майдану, виключили із судового процесу у справі про розстріли на Інститутській у Києві у 2014 році.

27 грудня Київський апеляційний суд повідомив про заміну групи прокурорів у справі ексбійців спецпідрозділу “Беркут”, обвинувачених у справі про розстріл на Інститутській в лютому 2014 року, під час розгляду зміни запобіжного заходу.

«Аргумент»


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO