Коли я чую, що “Украіне нужен мір”, пригадуються мені страшні часи Батуринської...

Коли я чую, що “Украіне нужен мір”, пригадуються мені страшні часи Батуринської трагедії, 310-ті роковини якої цього року

Загрузка...

Був там такий собі полковник Ніс, який так бажав миру, що вказав Меншикову на підземний хід. Пам’ятаєте, який мир настав? – вирізали ціле місто, 16 тисяч – дітей, жінок, старих та вояків. По всій Україні пронісся страшний вихор страт. А тих, кому “пощастило” – висилали до Сибіру, на Соловки та до Архангельська. А потім, в оточеному драгунами Глухові провели страшну виставу на три дії – колесували очільників козацької держави, проголосили анафему Мазепі і – здогадались? – саме так! – провели ВИБОРИ!. Гетьманську булаву, за режисурою царя, вручили полохливому 62 річному Іванові Скоропадському, і той склав присягу на вірність Петрові. Так почалась ера нащадків Івана Носа, яка після Полтавськї битви на цілі століття наперед визначила долю козацької України як однієї з провінцій хижої імперії.

Невже Носи відберуть наш сьогоднішній шанс? Невже не зрозуміло, що ми отримаємо від цих миротворців? І який “мир” запанує на нашій землі?

P.S. На додачу – кілька коментарів під цією картиною від тих, що “адиннарот” – “Картинка порадовала! Называется “Уже скоро.”, “хорошая картина, правильная”.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO