Під прикриттям посвідчень телеканалу “Звезда” в 2014 році працювали російські розвідники

Під прикриттям посвідчень телеканалу “Звезда” в 2014 році працювали російські розвідники

Загрузка...

Як ми повідомляли, знімальна група російського пропагандистського каналу Міноборони РФ “Звєзда” прилетіла до Києва і похизувалася репортажем з Майдану Незалежності.

При цьому замовчується роль, яку відіграв цей телеканал та його журналісти в першій фазі російсько-української війни. Як пише член Координаційної ради Руху опору капітуляції Юрій Гончаренко:

В 2014 році під прикриттям корочок цього телеканалу працювали російські розвідники.– пише він на своїй сторінці у Фейсбук.

Коли їх здається в 2014 році затримав полк “Дніпро-1”, то на ноутбуку знайшли карти, фотографії блок-постів і т.д. А ще ветерани розказують, що коли на блокпосту з’являлися ці “журналісти”, то одразу після них на блокпост “прилітало”, від “Градів” до важких мін і снарядів. Тому їх повернення – це дуже погане рішення, яке треба скасовувати. Їх треба затримати і депортувати“.

Рух Опору Капітуляції приєднується до заяви українських медійників щодо згоди влади на дозвіл російським журналістам-пропагандистам відвідувати Україну. Ми рішуче засуджуємо заяву Зеленського, в якій він запросив пропагандистів приїхати в Україну. 
Ми також рішуче засудужуємо бездіяльність СБУ та інших силових структур, через яку російські пропагандисти каналів “Звєзда”, НТВ, Росія-1 вже приїздять в Україну й ведуть тут свою підривну діяльність. Нагадуємо президенту: за російськими ЗМІ завжди приходять російські танки!– йдеться в заяві Руху опору капітуляції.

golosua.info


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO