Загроза вторгнення Росії не зникла – Дуда на саміті НАТО

Загроза вторгнення Росії не зникла – Дуда на саміті НАТО

Загрузка...

Президент Польщі Анджей Дуда в ході дискусії на тему: “Залучення НАТО: оборона та стримування в нову епоху” заявив, що північноатлантичний альянс показав свою дієздатність у світлі агресії Росії проти України та Грузії, але на сьогодні загроза чергових вторгнень не зникла.

Про це повідомляє TVP Parlament.

“НАТО показало свою дієздатність, швидко реагуючи на дії Росії. Ми все ще маємо загрозу чергового вторгнення”, – заявив Дуда.

На його думку, найбільшим досягненням НАТО в останні роки було розгортання військ Альянсу на східному фланзі Організації. Польський лідер додав, що для Варшави, а також балтійських країн це було дуже важливо після нападу Росії на Грузію та Україну.

Відповідаючи на запитання як він оцінює слова президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана про готовність Анкари заблокувати план НАТО по обороні балтійських країн у випадку невизнання терористичними організацій, з яким воює Анкара, Дуда наголосив: є значне поле для переговорів та дискусій, і висловив сподівання, що буде знайдено оптимальне рішення.

Президент РП також закликав президента Франції Еммануеля Макрона, аби той не говорив про “смерть мозку НАТО”, а запропонував, що спільно можна зробити, аби покращити співпрацю в НАТО та ЄС.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO