ФСБ змушує працівників сфери інтернет-послуг шпигувати за проукраїнськими кримчанами

ФСБ змушує працівників сфери інтернет-послуг шпигувати за проукраїнськими кримчанами

Загрузка...

Співробітники Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії в анексованому Криму цілеспрямовано переслідують місцевих жителів з проукраїнською позицією

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-центр контррозвідки Служби безпеки України.  

Як зазначається у повідомленні, російські силовики кримчан змушують давати згоду на конфіденційне співробітництво.

“Основне завдання – це збір інформації про проукраїнськи налаштованих жителів півострова. Пропозиції насамперед надходять працівникам сфери інтернет-послуг. Від них вимагають на конфіденційній основі незаконно збирати персональні дані, повідомляти про зміст контенту в соціальних мережах та іншу приватну інформацію”, – йдеться в повідомленні.

У контррозвідці повідомили, що ці дані потім використовуються ФСБ для переслідування нелояльних до окупаційної влади та політики Росії місцевих жителів.

“При цьому форми і методи діяльності ФСБ РФ стосовно жителів півострова ідентичні тим, які застосовуються до нашим співвітчизникам при відвідуванні ними тимчасово окупованих територій України і РФ. Це шантаж, погрози, залякування, фізичний та психологічний тиск, штучне створення компрометуючих ситуацій”, – йдеться в повідомленні.

depo.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO