“ВИРІШУЙТЕ: ВИ З НАМИ АБО З НИМИ!”, – ОМЕЛЯН ЗАКЛИКАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО АТАКУВАТИ...

“ВИРІШУЙТЕ: ВИ З НАМИ АБО З НИМИ!”, – ОМЕЛЯН ЗАКЛИКАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО АТАКУВАТИ РОСІЯН

Загрузка...

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відреагував на вбивство 4 українських морпіхів на Донбасі та звернувся з цього приводу із жорстким посланням до президента Володимира Зеленського.

На своїй сторінці у Facebookвін нагадав главі держави, що цю подію ніяк не можна назвати “інцидентом”, адже Росія вкотре здійснила акт агресії проти нашої країни. Саме тому, впевнений Омелян, верховний головнокомандувач має кинути всі сили на боротьбу з окупантом, оскільки ніякого перемир’я в реальності не існує.

“Коли вбивають твоїх – це не інцидент. Це вбивство, злочин, трагедія, дикість. Щоб це зрозуміти, не обов’язково поховати свого, з сім’ї. Свій – це твій одноплемінник, громадянин твоєї країни. Людина, яка дихала одним повітрям з тобою, дивилася на те саме небо над Україною, ступала по тій самій землі, між соняшників і трав, що і ти. Треба просто бути людиною, щоб зрозуміти, як це боляче”, – пише міністр.

Він зазначив, що у американських президентів є сильна традиція – лист із сумною звісткою до сім’ї загиблого воїна підписує особисто президент, хоча б прочитавши перед тим біографію героя. Омелян впевнений, що таку саму традицію час ввести і в Україні.

“Щоби вбивство кожного українця стало, нарешті, персональною трагедією кожного українського президента, а не сухим переліком “інцидентів”. І після персонального підписання таких похоронок прийде, нарешті, розуміння, що єдина гарантія державності України – сильна армія. Яка не може існувати без реформ, чесної політики, боротьби з корупцією, ефективної економіки, високої освіти і культури. Але на фронті – ти не президент, міністр, співак, антикорупціонер, реформатор – ти воїн, який захищає державу. І держава починається на лінії фронту”, – вважає Омелян.

Звертаючись особисто до Зеленського, він наголосив, що чим швидше той зрозуміє, що Кремлю не потрібен ні Порошенко, ні Зеленський, ні Медведчук як президент України, а винятково Україна як безправна колонія, тим більше життів своїх одноплемінників зможе зберегти і тим швидше переможе у війні.

“Перемир’я неможливе, шанс для України тільки у перемозі. Не очікуйте, що Вашингтон, Брюссель, Париж чи Берлін переможуть за вас. Це – наша справа, у якій вони, а не ми – помічники. Якщо вам нецікаво читати історію попередників Многогрішного, Калнишевського або Палія – їдьте на справжній, а не бутафорський фронт. Підніміть голову з окопу і почуйте звук кулі або міни, яка летить поруч. Це не так страшно, як здається. Свою кулю не почуєш. Десятки тисяч людей вже вміють не тільки чути, але і стріляти у відповідь. Перемир’я немає і не було. У суботу я там був, насолоджувався пострілами і розривами гранат”, – продовжив своє звернення глава Мінінфраструктури.

“Атакуйте! Бийте їх по всіх фронтах: дипломатичному, політичному, економічному, культурному, релігійному, мовному, військовому. Наступайте, не мовчіть і не забороняйте вогонь. Доля дала вам можливість і велику відповідальність. І саме ви вирішуєте, з ким ви: з нами або з ними”, – яскраво підсумував він.

У коментарях під цим постом у дискусію з Омеляном вступив український журналіст Віталій Гайдукевич. У досить різкій формі він висловив думку про те, що від нинішньої влади не варто очікувати рішучих дій щодо захисту суверенітету України.

“Він імпотентний малорос. Він розумово не в змозі осмислити рівень проблематики”, – написав Гайдукевич.

Однак Омелян заперечив йому, зазначивши, що іноді трапляються дива, а якщо й ні, то їх знову треба робити самим.

“Знову нам. Ось тільки стадо буде мекати до останнього, поки шакали і гієни різатимуть крайніх. Про вовків і наведення ладу у лісі згадають в останню мить”, – відповів міністру журналіст.

"Бийте по всіх фронтах!" Омелян сильно звернувся до Зеленського через загибель морпіхів

umoloda.kyiv.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO