Якісна інфраструктура – потужний поштовх до розвитку економіки – Володимир Гройсман

Якісна інфраструктура – потужний поштовх до розвитку економіки – Володимир Гройсман

Загрузка...

23 квітня, з робочим візитом на Вінниччину прибув Прем’єр-міністр Володимир Гройсман для того, щоб проінспектувати перебіг ремонту ділянки в 5 кілометрів траси М-12 «Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка», яка входить до міжнародного транспортного коридору GO Highway. Ця дорога має надзвичайне значення не лише для України, а й для сусідніх держав, адже поєднує наші чорноморські порти з портами у Балтійському морі, що належать Польщі.

Безумовно, хороші дороги об’єднують у собі декілька позитивних якостей, що вплинуть на державу і змінять її на краще.

По-перше – це безпека наших громадян. Рівні та оснащені усіма необхідними атрибутами (відбійники, дорожні знаки, розмітка та ін.) дороги дозволять українцям безпечно та комфортно подорожувати, не пошкоджуючи свої автівки на ямах та вибоїнах та не піддаючи себе та своїх пасажирів ризику потрапити в ДТП.

По-друге, швидка й безпечна доставка вантажів з наших підприємств по усій Україні. Внаслідок зниження аварійності та покращення дорожнього покриття, перевезення стануть оперативнішими.

По-третє, зручність для іноземних гостей та партнерів. Модернізовані та безпечні дороги – це швидкість перевезення вантажів, а також – приємне враження про Україну туристів, які приїхали милуватись нашими краєвидами та знаковими місцями.

Зазначаю, що Володимир Гройсман, а також – Вінницька обласна Рада слідкують за перебігом робіт, дотриманням усіх норм, адже в цьому році з бюджету виділили рекордну суму в 55 мільярдів гривень для проведення ремонту. Лише на території Вінницької області планується за два роки відремонтувати 185 кілометрів дороги!

Прем’єр також радикально наголосив, що якщо дорога не пройде перевірку якості, то платити за таку роботу ніхто не буде. Жорстко, але правильно, адже краще виконати поставлене завдання по-чесному та як треба, й отримати чесно зароблені кошти, ніж змарнувати час та знову втрапити в кабалу щосезонного ямкового ремонту. Я впевнений, що на кінець терміну виконання ремонтних робіт дорога буде комфортною та безпечною, а усі водії – задоволеними!

Дороги – це один з найголовніших пріоритетів для Уряду Гройсмана, і я погоджуюсь з цією розстановкою завдань. Якісна інфраструктура – це потужний поштовх до розвитку економіки та покращення якості життя українців!

Роман Давиденко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO