Пішов з життя народний артист України Петро Бенюк

Пішов з життя народний артист України Петро Бенюк

Загрузка...

Сьогодні відійшов у вічність видатний український актор, народний артист України, брат актора Богдана Бенюка, Петро Бенюк.

Про це повідомили на офіційній сторінці Театру імені Марії Заньковецької у Фейсбуці.

“.. Важко писати такі слова, але… Сьогодні з життя пішов видатний актор театру та кіно народний артист України Петро БЕНЮК.
Все життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не полишала свого кумира ніколи. На його вистави зали були повні глядачів з якими він і плакав, і сміявся! Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької…Сумуємо…” – йдеться в повідомленні.

Петро Бенюк закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого, працював у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької у Львові.

Лауреат Республіканського конкурсу читців в галузі гумору та сатири (1987), 1-го Всеукраїнського конкурсу гумору та сатири (1992). Дипломант кінофестивалю «Молодість-73» за найкращу чоловічу роль у фільмі «Катруся» (Київ, 1973).

Нагороджений дипломом III Всесоюзного фестивалю чеської драматургії в СРСР (1983) за роль Швейка у виставі «Пригоди бравого вояка Швейка».Член Спілки театральних діячів (з 1974), Спілки кінематографістів України (з 1992).

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO