Якщо раптом повномасштабне вторгнення росіян, то що планує робити майбутній президент і...

Якщо раптом повномасштабне вторгнення росіян, то що планує робити майбутній президент і його команда ЗЕ…?

Загрузка...

Я думала ми цей шлях вже пройшли, а ніт…

Вчора в ефірі ПРАВО НА ВЛАДУ я поставила запитання представнику команди Владимир Зеленский щодо того, чому у риториці кандидата немає теми війни, за останні кілька діб загинули воїни – від Зе – тільки відеоролики про стадіони, аналізи і Юлю-модератора.

Якщо раптом повномасштабне вторгнення росіян, то що планує робити майбутній президент і його команда…?Конкретної відповіді я не почула.

Натомість почула несподіваний словесний напад від Наталі Мосійчук на тему, яка по-перше не має до мене стосунку, бо я не є командою президента і не можу відповідати за їхню стратегію щодо армії , по-друге крик Наталі і перед тим її слова: «це дуже довго», заглушили мої підзапитання до гостя, який так і не спромігся видати відповідь.

Що сумно, на сторінці Право на владу був виставлений тільки фрагмент з їхньою ведучою. У цьому фрагменті немає мого запитання і дискусіі з гостем. Є тільки крик Наталі і оплески студії, яка дивним чином позитивно-синхронно реагувала на критику влади і солодкі слова про команду Зе.

Я – журналіст. Моя справа ставити некомфортні запитання важливі для суспільства. Я не є членом ані команди Зе ані команди Порошенка.

Я працюю не на власника каналу, а на професію.

Дуже шкода, що більшість колег забули, що це таке…

Повний фрагмент шукайте на моєму каналі yanina sokolova у ютьюб.

Yanina Sokolova


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO