Хакери розсекретили переписку ватажка “ДНР” з “сірим кардиналом” Путіна

Хакери розсекретили переписку ватажка “ДНР” з “сірим кардиналом” Путіна

Загрузка...

Проект Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets) опублікував документи, отримані в результаті хакерського зламу, які начебто  містять листування так званого ватажка “ДНР” Дениса Пушиліна з кремлівськими кураторами. 

Про це повідомляє “Громадське“. Журналістка Ема Бест з команди, що працювала над оприлюдненням зливів,  у коментарі виданню зазначила, що  новий витік інформації  зможе підтвердити певні здогадки і фактично засвідчити російську агресію проти України. Оприлюднене листування –  це начебто листи ватажка самопроголошеної «ДНР» Дениса Пушиліна до Адміністрації Володимира Путіна з проханням про надання гуманітарної допомоги, а також до патріарха РПЦ Кирила з проханням про зустріч для обговорення питань захисту церквою представників самопроголошених республік.

Так, розслідувачі стверджують, що Денис Пушилін, який очолив  «ДНР» після ліквідації Олександра Захарченка, неодноразово надсилав листи в приймальню Владислава Суркова, в яких звітував про діяльність республіки та радився щодо обрання відповідних осіб в «уряд» «ДНР».


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO