Росія спробує зламати Реєстр виборців в Україні – Політик

Росія спробує зламати Реєстр виборців в Україні – Політик

Загрузка...

Російська Федерація вдаватиметься до найрізноманітніших методів для того, аби вплинути на результати президентських виборів в Україні.

Про це в ефірі каналу NewsOne заявив політик, віце-прем’єр-міністр України (2005 р.) Роман Безсмертний.

При цьому він не виключає, що одним із можливих способів такого втручання буде спроба зламати Єдиний державний реєстр виборців.

«Ми дуже легко говоримо про цей Реєстр виборів. Але насправді це ключ до відповіді на дуже багато питань щодо результатів виборів, допуску громадян до голосування і так далі. Це колосальний інструмент, який спробують – безумовно, спробують – зламати для того, щоб втрутитись», — сказав Безсмертний.

Політик наголосив на тому, що кібертехнології є одним з найсильніших факторів втручання у вибори у різних країнах. При цьому він навів приклад США та Німеччини, які не змогли уникнути проникнення хакерів до особистої інформації політичних лідерів, фізичних та юридичних осіб.

«Якщо вже і такі країни не змогли убезпечитись від хакерів, то що говорити про Україну з її рівнем забезпечення державних інститутів?», — зазначив Безсмертний.

Він також вважає, що Росія для впливу на вибори в Україні вдаватиметься і до інших методів. Це будуть і бойові дії на Донбасі, і маніпуляції з обміном військовополоненими, і дії, пов’язані з перетином кордону.

«На жаль, у Росії є стільки інструментів, що ті поверхневі, які ми чуємо і які обговорюються, — це лише мінімальна вершина айсберга», — додав політик.

hvylya.net


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO