Геннадій Ткачук: «Впевнений, що більшість в парламенті проголосує за переіменування УПЦ МП»

Геннадій Ткачук: «Впевнений, що більшість в парламенті проголосує за переіменування УПЦ МП»

Загрузка...

Питання переіменування УПЦ МП обговорювали у студії телеканалу ЗІК, одним з гостей якого був народний депутат України Геннадій Ткачук.

– Церква має називатися так, як вирішить вищий законодавчий орган. Ми не втручаємося в діяльність церкви, ми говоримо лише про назву. Впевнений, що більшість в парламенті проголосує за це, – зазначив Геннадій Ткачук.

За його словами, загалом крапка вже поставлена, Україна має свою автокефалію.

– Всі президенти, крім Януковича, говорили про те, що має бути незалежна українська автокефальна церква. Інша справа, що тоді не було такої можливості. Албанська церква православна є, грецька церква православна є, грузинська церква православна є, болгарська є, сербська є. Українська лише не мала автокефалії, бо в нас є сусід, який заважає жити і завжди в них є якість проблеми до України: куди нам йти, куди нам рухатись. Врешті Константинополь визнав, що Україна має право мати свою церкву, а віряни мають право ходити до тієї церкви, до якої бажають, – зазначив нардеп.

Детальніше у відео:

ilikenews.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO