В ПОНЕДІЛОК ЗУПИНЯТЬСЯ ВСІ 4 ШАХТИ ЛИСИЧАНСЬКА, ДАЛІ – ПЕРЕКРИТТЯ ДОРІГ І...

В ПОНЕДІЛОК ЗУПИНЯТЬСЯ ВСІ 4 ШАХТИ ЛИСИЧАНСЬКА, ДАЛІ – ПЕРЕКРИТТЯ ДОРІГ І ТРАС – РІШЕННЯ ПІДЗЕМНОГО ШТАБУ

Загрузка...

10 днів під землею гірники шахти імені Капустіна! Вночі видали у важкому стані нагору Андрія Мовчана. Високий тиск, страшні болі в ногах і спині. Урядовці і керівники державної шахти чекають, поки ми всі «вперед ногами» звідси вийдемо? Ми залишимось до перемоги!

Провели засідання штабу на глибині 575 метрів. Щоб добитися погашення боргів, звільнення і покарання керівництва Лисичанськвугілля, одностайно вирішили.

– в понеділок зупиняють всі 4 шахти «Лисичанськвугілля» – це 4000 працівників
– ми перекриємо всі дороги Лисичанська
– зупинимо траси на Харків і Київ
– закличемо колег-шахтарів із Західної України блокувати сполучення з Європою і привертати увагу до приниження людей праці
 – в разі невиконання вимог збираємо шахтарів, вчителів, лікарів, дітей війни, пенсіонерів і всіх принижених владою та йдемо на Київ.

Приєднуйтеся до вимог людей праці! Українці повинні мати гідні пенсії і зарплати вчасно!

В ПОНЕДІЛОК ЗУПИНЯТЬСЯ ВСІ 4 ШАХТИ ЛИСИЧАНСЬКА, ДАЛІ – ПЕРЕКРИТТЯ ДОРІГ І ТРАС – РІШЕННЯ ПІДЗЕМНОГО ШТАБУ10 днів під землею гірники шахти імені Капустіна! Вночі видали у важкому стані нагору Андрія Мовчана. Високий тиск, страшні болі в ногах і спині. Урядовці і керівники державної шахти чекають, поки ми всі «вперед ногами» звідси вийдемо? Ми залишимось до перемоги!Провели засідання штабу на глибині 575 метрів. Щоб добитися погашення боргів, звільнення і покарання керівництва Лисичанськвугілля, одностайно вирішили. ⛏- в понеділок зупиняють всі 4 шахти «Лисичанськвугілля» – це 4000 працівників⛏⛏- ми перекриємо всі дороги Лисичанська⛏⛏⛏- зупинимо траси на Харків і Київ⛏⛏⛏⛏- закличемо колег-шахтарів із Західної України блокувати сполучення з Європою і привертати увагу до приниження людей праці⛏⛏⛏⛏⛏ – в разі невиконання вимог збираємо шахтарів, вчителів, лікарів, дітей війни, пенсіонерів і всіх принижених владою та йдемо на Київ. Приєднуйтеся до вимог людей праці! Українці повинні мати гідні пенсії і зарплати вчасно!

Gepostet von Сергій Каплін am Sonntag, 28. Oktober 2018

Сергій Каплін


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO