Я вернулась из Крыма. Я поехала посмотреть на “перемены к лучшему, преображения,...

Я вернулась из Крыма. Я поехала посмотреть на “перемены к лучшему, преображения, восстановленную из руин..” нагло отжатую территорию

Загрузка...

Я обещала себе, что никогда не поеду к сепарам, но мокши задрали меня своим враньём о ” чудо- изменениях”. Кто возвращается из Крыма, говорят кто что. Вот, к примеру, один заказчик Сергея, патриот, кстати, говорил: ” Уже на таможне видно, где Украина, а где Россия.

У нас туалет в поле стоит, а у них в кране горячая вода течёт”. Да, у нас туалет в поле). А почему, собственно, Украина должна строить туалеты для предателей, которые едут отдыхать на оккупированную территорию? И так поссут, не сдохнут. Однако, когда заходишь в туалет в России, и правда, сразу видно и ощутимо носом- это Россия). Ни в одной стране мира больше не встретишь такого запаха. Может быть, Серегин знакомый был первым посетителем этого туалета после сдачи в эксплуатацию? ХЗ? Но горячей воды там не могло быть, априори, т.к. из двух раковин, кран есть только на одной, и один, из которого тонкой струйкой перманентно бежит холодная вода, второй кран с горячей водой не предусмотрен. Т.о. патриот pizdit. Ну, все по порядку. Мы должны были выехать в 4 утра. Понимаете, это реально для жаворонков всяких. Поэтому, когда Неля позвонила в 3.45 и спросила, на подъезде ли я, я хотела её послать подальше, а потом вспомнила: ” Блять, я ж в Крым еду”. Из за меня мы выехали в 5.15. Крымская трасса в хорошем состоянии и почти пустая, поэтому в 6.20 мы были на пропускном пункте в Каланчаке.

Вы знаете, очень много наших людей едут в Крым. Видимо, их подвозит к, как там назвать эту границу, автобус, и они идут 2 км, и катят чемоданы на колёсах, как в аэропорту, а с той стороны ждёт другой автобус. Машин было не оч много, сначала не пропускали наши, а потом те. Мы провели там почти шесть часов. Кто то из моих заботливых друзей снял мой желто – голубой флажок с лобового стекла! Не могу добиться, кто?? Ну, может, и к лучшему? Мандалина в последнем окне, акая и окая одновременно, спросила: ” Валерия, Вы у нас то впервые?” ” Шоб ты была здорова, сучка крашенная!”- пожелала я ей про себя, кивнув в ответ. Заправка с татарским названием на въезде в Армянск практически не изменилась, только ценники в рублях.

Бензин дешевле, чем у нас (20грн. за литр 95го примерно), кофе дороже на 40%, сигареты на 50%, хот- доги и вся остальная еда – на 100%. Поехали. Жду перемен. Я не была тут пять лет. Ну, нет автобана! Все такое же, как и было раньше, слегка замызганное. Тот же вагончик с мёдом за ЖД переездом перед Красноперекопском. Та же самса тандырная, те же коровы и гуси, те же скромно одетые люди- ни одного ни то что в белых штанах- в тапочках с пушком никого. Нет, господа и дамы, это не Рио- де- Жанейро, это не Анталия, не Болгария, даже.

Дороги кое где отремонтированы, кое где залатаны, ям нет. Но так и было пять лет назад! Приехали в Симферополь, перемен нет, на площади Ленина стоит Ленин, как йух, на выезде строится огромная мечеть, красивая. Перевальное – село недалеко от Красной Пещеры. На этой даче я часто бывала и хорошо знаю хозяев. ” Есть у вас интернет?”- спрашиваю. (телефон отключился полностью. Ни навигатор, ни сеть, ни интернет- ничего не работает). ” Нет интернета, дорого платить “- отвечает. Как жили плохо, так и продолжают. Нет улучшений. Гнездо птичье над столом заметила моя попутчица и спрашивает, живут ли там птички. Хозяйка- учитель младших классов, отвечает: ” У нас в школе был Украинский уголок, его ликвидировали, мне жалко было выкидывать, я забрала на дачу”. Лучше бы она себя и Родину свою жалела(! Мы поняли, что в горы уже не попадём в этот день и поехали в Алушту купаться. На пляже и в городе люди есть. Машин с украинскими и иностранными номерами нет. Чёрное море в Крыму- лучшее море в мире! Мне обидно! Это мой Крым, а не ихНИЙ! Почему я не могу сюда ездить??? Мы выехали часов в девять, купили сыру, лавашей и персиков- очень дорого.

В Крыму все дороже, как минимум вдвое. Эмоции обиды, досады, непонимания, непринятия, гнева.. сделали своё чёрное дело- я серьёзно травмировала обе ноги буквально через десять минут после начала похода. Каким то чудом я прошла около восьми километров. Чёрная речка, по которой мы шли, то поднимаясь на высоту, где летают орлы, то опускаясь в урочище, вовсе не чёрная, как мои эмоции, а небесно- голубая, полноводная, с порогами и заводями, увитая лианами и плющами, окружённая большими и маленькими деревьями, на которых поспели плоды. В горах тоже ничего не изменилось- там величественно и прекрасно, идеально, перфектно, лучше не может быть.. Наш приятель доктор и проводник, по совместительству, увидел, что мне не пройти запланированный маршрут и объявил остановку на ночлег, оказал мне медицинскую помощь ( ну, мне нечего было бояться, с нами было три врача и медсестра)).

Наш поход превратился в пикник опять из за меня. Мы купались, дети и взрослые прыгали с тарзанки, ели, спали. В обед двинулись назад, по прямой, шесть километров. Я шла в ” кроксах ” проводника, из за множества бинтов тапки сидели на мне довольно плотно, идти было норм. Мы побывали на красивом таком хребте, называемом ” Крокодильчики”, потом заехали в Скалистое, купались там в озере, образовавшемся на месте бывшего карьера по добыче какого то камня. Т.о. мы проехали по дорогам половины Крыма. Идёт строительство дороги от Бахчисарая до Севастополя. Стоит свернуть с главной дороги – ямы и горбы- нет перемен. Люди в Крыму не стали жить лучше, они работают больше и получают больше, вроде бы, но не могут купить того, что они покупали на свою зарплату в гривнах. Улучшений нет. При этом они морально удовлетворены, сбылась их ебучая мечта, теперь они могут все вместе ненавидеть Америку и противостоять НАТО. Пропаганда просочилась, даже, в туристический фольклор).

Мне нужно на работу, уже понедельник, но мои друзья говорят, что нужно ехать ночью, тогда очередь на разделительной полосе меньше. И мы поехали в Кацивели. Пять лет назад на этом пляже было множество кафешек, теперь нет ни одного. Людей практически нет, но есть миллион маленьких скал у берега, пирсы с которых можно нырять, темно бирюзовая прозрачная тёплая вода и идеальная галька, как конфеты ” морские камушки ” точь в точь. Дорога к морю длинная, широкая, крутая и заброшенная. Но, в Крыму любые трущобы выглядят, как прекрасный замок, сам Господь декорирует всё цветами, хвойными и лиственными деревьями, камнями, лечебными травами. Мне бы хотелось жить и умереть в таком месте, вот, чтобы море и горы…( В Ялте пафосно наряженные люди фланируют по моей набережной и говорят на наречии, которое так неприятно южному уху, когда голос идёт вверх, не может потянуть выбранную тональность и превращается в писк, и женский, и мужской. Оккупанты! Они не уйдут! Ни одного английского, польского или итальянского слова не услышать тут. Ничего хорошего не появилось в Крыму, только создалась атмосфера, душная и убийственная для меня- совок( кругом враги, а мы счастливо живём с детства до старости). Отже, прощавай, мій любий Криме.

Це була наша остання зустріч. Більше я не приїду. У мене болітиме серце, як у покинутої дружини, яка потрапляє в дім до свого колишньго і бачить, він змінився, бо співає пісню своєї теперішньої половинки, дурної тітки, жирної, старої та негарної, неосвіченої, темної, брехливої. Як змінився його вигляд і настрій, вже немає привітної посмішки та його відомої харизми. А та покинута жінка знає добре, який він справжній- найкращий! Стара відьма обдурила його, зварила зілля з совкової поєбень-трави, вдягнула його в камуфляж та берці, а йому пасували білі шорти та яскраві майки, які красувалися на засмаглому атлетичному тілі та притягували погляди молодих дівчат, бо з нею від був файний хлопець, а із тією став старий огидний дід, другий секретар горкому на пенсії. Але покинута жінка добре розуміє, нічого не вдіяти, треба забути, викреслити! Дарма я поїхала! Не люблю сепарів, цих недолугих людей, які хочуть на шару, щоб всі були однаково бідними, рахували радісно мідяки, що кидає їм той хуйло, сидячи при цьому на мешку з золотом та діамантами. Я б зрозуміла їх, якби вони вимагали широкої автономії, податкових пільг для тих, хто будує шикарні готелі, величезні термінали аеропортів та найкращі у світі морські порти, але я, руська за національністю і руський філолог за фахом, ніколи не зрозумію тієї ненавісті до свого коріння, якою дихають люди з українськими призвищами в Криму.

Майже кожного разу, коли я поверталася з Криму, в мене виникало жагуче бажання – вивчити українську, та наступного разу спілкуватися в Криму виключно державною мовою, взяти побільше грошей і отримати відповіді найгарнішою мовою світу в обмін на щирі чайові. Ті сцени з п’єси із назвою ” українофобія ” назавжди залишились у моїй пам’яті, як величезні купи гівна. Ось найяскравіша така картинка. 2005 або 2006 рік, ми приїхали в гості до близькіх родичів в Севастополь. Вирішили відправитися на морську прогулянку. Підійшли до пірсу, де баркаси чекали на відпочивальників. Товстий чоловік с рудою бородою сказав, що зараз його черга катати туристів. ” Капітан Сергій Бондаренко ” було нашкрябано на бейджику. Він повіз нас дивитися чорноморський флот. Іржаві посудини, віджаті у німців, що не знали ремонту з часів віджаття. Капітан намагався вести екскурсію. З перших слів він згадав, що Ющенко грозився вивести флот з нашої теріторії. Капітан мріяв, якби те сталося, як би знищував цей грізний флот Ющенка, стріляв по ньому, топив, рвав на шматки. Щодалі він рухався у своїх збочених мріях, його пика ставала все огиднішою. Залишки їжі вилітали з маленького рота та осідали на рудому волоссі, чорні рідки зуби скалилися між червоними маленькими губками. Я заліпла на тому противному роті і відчувала, що зараз почну блювати. Я закричала: ” Мені погано! Повертаємось!” На березі я сказала чоловіку: ” Він собі це дозволив, тому що ми розмовляли руською”. Я зателефонувала мамі моєї найкращої подружки, вчительці української мови та літератури: ” Тьотя Валя, навчить мене, будь ласка”. Вона відповіла, що найкраще навчання – це читання і порадила що читати. Я читала. Кожного разу я згадувала капітана з Севастополя, порівнюючи його з капітанами з Анталії. За ті ж самі гроші нам показували райські острови, годували смачним обідом, обливали піною і розповідали тільки те, що ми хотіли слухати. Тому що капітан з турецьким призвищем з гордістю підкреслює, що він турок. Він розуміє, що туристи відпочивають, а не беруть участь в політичних дебатах. Він показує свою країну під найкращим кутом, бо хоче, щоб люди поверталися знов і знов, він вміє продавати послугу, бо йому подобається його робота, і він розглядає її, як улюблену справу, а не єдиний шанс заробити на шматок хліба та чарку горілки, він просто любить свою країну, а не ненавидить якісь інші.

А Чорне море в Криму не гірше Середземного, тривалість сезону майже така сама, клімат такий же субтропічний, ось тільки народ інший, нерозумний. Аж раптом в Криму потеплішало. З’явилися жовто- блакитні прапори, рекламні борди, вивіски, об’яви українською. Наш маленький племінник вигукнув: ” Дивись! Тарган!”, побачивши жука- солдатика, а моя ватна невістка розчулено посміхалася: ” В садочку вивчає українську”. На сльоті дівчата виконували український народний танок разом с доктором з Німеччини- викладачем заходу. Наш приятель, колишній військовий у високому чині, корений кримчанин розповідав анекдоти та байки гарною українською біля вогнища в останньому поході влітку 13 року… Українське ставало модним в Криму. Може й було щось тролінгове в тій українізації, але я почувалася комфортно і не замислювалася, чому вони змінили поведінку. Тільки нещодавно збагнула, вони вважали, що зек з Єнакієвого зробить їм УРСР. Вони б опудало ладні були обрати в президенти, аби воно б вигукувало: ” Росія- Росія”. Тож, єбіться конем на своєму мосту, а на мене чекають інші гори, ” на которых ещё не бывал “. Я прошу вибачення за мою ” французьку “, і я роблю багато помилок, коли пишу українською. Цей пост написала в Криму, інтернета не було, а вільний час мала). Я не можу заспокоїтися вже п’ять років, ніколи не зможу! Тому в цій публікації майже самі емоції.

Gepostet von Валерия Кисиленко am Montag, 23. Juli 2018

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Фото Валерии Кисиленко.

Источник


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO