Єврейський комітет України складе список антисемітів і ксенофобів, – Долинський

Єврейський комітет України складе список антисемітів і ксенофобів, – Долинський

Загрузка...

Директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський заявляє про створення списку антисемітів і ксенофобів.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Єврейський комітет України починає складання списку антисемітів і ксенофобів. Цей список поширюватиметься міжнародними організаціями, посольствами і координуватиметься з міжнародними єврейськими, правозахисними організаціями та Державою Ізраїль для вжиття заходів щодо цих осіб”, – написав Долинський.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України відкликало українського консула в Гамбурзі Василя Марушинця на час перевірки стосовно нібито антисемітських висловлювань у соціальних мережах. Міністр закордонних справ України Клімкін раніше заявив у Twitter: “Антисемітам і тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС… у всіх деталях ґрунтовно розберемося”.

Пізніше спікер Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца поінформувала, що В.Марушинець відсторонений від виконання службових обов’язків на час перевірки.

Раніше, американські конгресмени Роб Ханна і Девід Ціцілін ініціювали звернення до Держдепу США, яке підписали понад 50 інших законодавців, щоб США здійснили дипломатичний тиск на Україну і Польщу в зв’язку зі зростанням антисемітизму і прославляння “нацистських колабораціоністів”.

Асоціація єврейських громадських організацій та громад заявила, що українська держава жодного разу не підтримувало заперечення Голокосту, впродовж останніх років у країні не зафіксовано жодного інциденту, пов’язаного з антисемітським насильством.

Згідно з дослідженням американського аналітичного центру про ставлення до євреїв у 18 країнах Центральної та Східної Європи Україна показала найкращий результат.

Єврейський комітет України складе список антисемітів і ксенофобів, - Долинський 01

censor.net.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO