“Сепарська Укрпошта” розповсюдила в школах України видання затятого прихильника “руського міра” в...

“Сепарська Укрпошта” розповсюдила в школах України видання затятого прихильника “руського міра” в Україні Олександр Кондрякова

Загрузка...

По українських школах поширюють журнал “Русская школа” пропагандистський журнал “Русская школа”. Нові примірники видання надходять кожні три місяці.

Про це розповів директор однієї зі столичних шкіл Сергій Горбачов, якого обурює такий факт, бо його навчальний заклад не замовляв і не передплачував цього журналу. “Принесла поштарка на вахту. Школа українська. Російська мова не вивчається, і воно нам взагалі не потрібне. Це видання містить в собі виразну концепцію руського міра”, – каже педагог.

Видання ще 2012 року заснував екс-депутат Верховної Ради та затятий прихильник “руського міра” в Україні Олександр Кондряков. Він вітав окупацію Криму Росією, називав Революцію Гідності ганьбою, а його видання прославляло СРСР та розповідало про “одну історію, один народ і одну вітчизну”. “Русская школа” активно пропагувала вивчення російської мови українськими школярами. “Жах якийсь, нав’язуються ідеї руського міра. Це суперечить ідеї державності України”, – відреагувала на журнал міністр освіти Лілія Гриневич. Примірник вона одразу попросила, аби передати в СБУ і організувати перевірку.

В “Укрпошті” виправдовуються, що видання розповсюджують, бо його ніхто не забороняв. “Воно зареєстроване в міністерстві юстиції. Ми не займаємось цензурою”, – пояснив радник гендиректора підприємства Едуард Свінціцький. “Русскую школу” поштою отримують 900 українських шкіл, із них третина – у Києві.

Редактор цього часопису Володимир Корсаков колись працював в інституті педагогіки, а тепер забезпечує одразу кілька видань. “Я працюю лише один над цим журналом, і іншими журналами. Зміст – відповідаю я, а розповсюдження – не моя компетенція”, – розповів він. Свою роботу він вважає не пропагандою, а просвітницькою діяльністю. “Якщо таких шкіл не буде – не буде й журналу. З російською мовою навчання”, – каже він. Зв’язку ж із Кондряковим, який є головним редактором журналу, немає. Тим часом в СБУ повідомили, що розпочнуть розслідування, щойно до них надійде заява.

Кореспондент ТСН Антон Страшко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO