“Помогите! Вы можете отвести меня домой?”- кадры спасения бойцом АТО ребенка в...

“Помогите! Вы можете отвести меня домой?”- кадры спасения бойцом АТО ребенка в Донецкой области во время обстрела боевиков покорили Интернет

Загрузка...

На данный момент ролик успели просмотреть 57 тысяч человек. Рвущее душу видео опубликовано на странице “Повернись живим” в Facebook.

В кадре украинский защитник, он рассказывает о ситуации на фронте, передает “Диалог.UA”.

Во время интервью террористы начинают свою очередную провокацию, боец срывается и бежит на задание, но тут слышит крик ребенка о помощи.

“Ааааа! Допоможіть!” – у весь голос кричить хлопчина років 12-ти. Він біжить по одному із населених пунктів у Донецькій області, розмахує руками і шукає прихистку”, – сказано в сообщении сообщества, волонтеры которого четыре года подряд помогают украинской армии.

Ребенок настолько был напуган обстрелом, что согласился чтобы его провел домой только военный, от помощи проходивших мимо женщин мальчик отказался. Он успокоился только тогда, когда боец ВСУ крепко сжал в своей руке его детскую ладошку.

Просмотревшие видео пользователи Сети не прошли мимо и продолжают оставлять комментарии под опубликованными  кадрами.

Сльози дітей Донбасу

"Ааааа! Допоможіть!" – у весь голос кричить хлопчина років 12-ти. Він біжить по одному із населених пунктів у Донецькій області, розмахує руками і шукає прихистку. Ми записуємо інтерв'ю із замкомандира батальйону "Донбас-Україна" Гайдуком. На фоні розмови окупанти починають черговий обстріл. Військовий зривається на виконання завдання, чує крик дитини і, в решті, біжить на допомогу хлопчику. "Не бійся! Не треба! Все буде добре! Я проведу тебе додому!" – каже армієць, впевнено тримаючи школяра за руку. Дитячі біль та сльози – одні із найстрашніших наслідків війни. Малеча змушена ховатися від обстрілів бойовиків у сирих підвалах, ходити в школу під час "дощу з мін" і читати казки під розривні "гупання". Допомогти зробити так, аби діти Донбасу не плакали і більше не чули обстрілів окупантів, можна тут: https://goo.gl/zbJBTU Evgen NazarenkoФонд "Повернись живим"

Posted by Повернись живим on Samstag, 20. Januar 2018

“Доки не прийшов “руській мір”, діти не плакали і не боялись. Таке могло б бути в усій Україні . Хай Божа Мати береже наших хлопців, що нас захищають”, “Це солдат, який дійсно захищає. Не дивлячись ні на що. Крик дитини знімає будь-який страх. Воно маленьке і беззахисне. Боже, обережи всіх, хто там на передньому рубежі нашої країни”.

“Зайчик маленький. Але показово, що дитина довірилася військовому а не тьотям-сусідкам. Це Українець!” “Здоров’я, миру і скорішого повернення в рідні домівки! Низький уклін вам, наші захисники!!!!”, “Нет слов! Будь проклят русский мир и х***о Путин!!!”

“Бандерівці –фашисти” – ті хто п*ють кров з расійскіх детей – в черговий раз рятують чужі життя, ризикуючи своїми”, “НАРОД!!! Только за слёзы этого пацана ПУПКИНУ надо Я**А оторвать!!!!!”, – эмоционально комментируют украинцы. Ранее Сеть растрогала фотография с дочкой погибшего на Донбассе бойца АТО из “Правого сектора”.

Диалог.UA


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO