У Києві презентували “Енциклопедію репресій в Криму”

У Києві презентували “Енциклопедію репресій в Криму”

Загрузка...

В понеділок в Києві громадська організація “КримSOS” презентувала доповідь “Енциклопедія репресій в Криму з моменту анексії Росією”.

На презентації виступили лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і керівник Фонду Конрада Аденауера Габріеле Бауманн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми представляємо найповнішу збірку правопорушень в Криму, підготовлену громадською організацією «КримSOS», – повідомила керівник представництва Фонду Конрада Аденауера, за підтримки якого стала можливою презентація доповіді.

За словами Бауманн, попри те, що в Криму немає моніторингових місій міжнародних організацій, в дослідженні “КримSOS” є уся інформація про репресії в Криму, здійснювані, в основному, відносно співтовариств кримських татар та українців.

За словами лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, “такого роду звіти, що інформують світову спільноту про те, що відбувається в Криму, дуже важливі”. Він подякував “КримSOS” – “організацію справжніх трудівників”, які ретельно збирають інформацію і роблять свою роботу “в ім’я прав людини”.

Як зазначила керівник “КримSOS” Таміла Ташева, звіт “Енциклопедія репресій з моменту анексії Криму Росією” став можливий завдяки команді очолюваної нею громадської організації, правозахисникам і журналістам, які збирають і готують інформацію про події в Криму і в першу чергу завдяки “усім відважним людям в Криму, які не дивлячись ні на що продовжують працювати і боротися”.

ukrinform.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO