АГОНІЯ ПУТІНСЬКОЇ МОСКОВІЇ

АГОНІЯ ПУТІНСЬКОЇ МОСКОВІЇ

Загрузка...

Багатьох цікавить, що зараз робиться на Московії? А там — “сталінград” та кульмінація, які триватимуть до президентських виборів. Захід та Україна навмисно створили цю точку кипіння під лютий-березень 2018 року. В чому суть?

•Миротворці та реінтеграція Донбасу. У грудні пройде ще одна зустріч Волкера зі Сурковим. До цієї зустрічі можна ухвалити (за узгоджених дій США та України) так званий “хорватський” закон Турчинова у другому читанні.

Поясню, що я називаю “хорватським” варіантом. Я не прогнозую на сто відсотків силову військову операцію типу “Oluja” на Донбасі проти квазі-республік. Сенс у тому, аби ворог не знав: буде така операція чи ні. Ворог має знати лише, що:

а) українське військо достатньо сильне для такої операції;
б) закони України дозволяють її провести (друге читання);
в) США підтримують цей сценарій.

Знаком (сигналом) підтримки США буде ухвала про надання зброї Україні. Ба навіть сам факт надання зброї не означає обов’язковість самої військової операції.

•Зброя для України. Документи не просто вже готові для підпису на столі. Вони є одним із чинників підведення кульмінації на лютий-березень.

•Звіт міністерства фінансів США про майно та активи усього оточення Путіна

•Одинадцятий пакет санкцій США проти Московії, набуває чинності 29 січня 2018. Він стосується всього оборонниго комплексу та всіх спецслужб Московії.

•Трибунал стосовно авіатеракту проти малайзійського літака рейсу MH17 в місті Гааґа.

•Розслідування стосовно авіатеракту проти урядового польського літака під Смоленськом.

•Оплата Московією $18 мільярдів міжнародним кредиторам вже у грудні 2017.

•(Сюрприз. Напишу про нього 1 січня 2018 року)

Ось такий “сталінград” від Заходу та України акурат до президентських виборів у Московії. Путін може ще торгуватися, а може готувати на березень “горбачова”.

Саме тому ми бачимо й загострення, створене Москвою довкола України.

Кинуто до бою Угорщину (кілька політичних партій), Польщу (невелика аґентурна мережа), Білорусь і всі внутрішньо-українські “консерви”. Та бензину катма. Драйву немає. Віри у перемогу зась. Замовлення посіпаки відпрацьовують без ентузіазму.

Особисто я є спокійним та впевненим, що для України все складається так, як треба. І вам раджу.

Олег Пономар


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO